Ремонт квартиры в ЖК Радужный в Харькове - кухня

Сьогодні я відвідую один із завершених об'єктів ремонту квартири. Прораб Сергій, який займався цим проектом, погодився показати роботу, поки квартира офіційно не здана замовнику.

 

Ця 3-кімнатна квартира площею 74 кв. м розташована у житловому комплексі «Райдужний». Ремонт виконувався за технічним проектом. Замовник – молода дівчина з дуже гарним смаком. Тож від візуалізації вона відмовилася. Таке буває нечасто, але проект вийшов настільки цікавим, як його розробляв професійний дизайнер-візуалізатор.

Перше, що впадає у вічі, оздоблення стін. Декоративна штукатурка одного з відтінків бежевого кольору схожа на камінь. На дотик це приємний матеріал, складається враження, що ти потрапив у чудово освітлену печеру з ідеально обробленими стінами.

- Це штукатурка "Травертін". Замовниця заздалегідь цікавилася, чим можна максимально практично та естетично обробити стіни. У неї є домашній вихованець, який любить точити пазурі про все, що можна. Тому декоративну штукатурку ви побачите не лише у передпокої, – пояснив Сергій.

На стелі кілька світильників чорного кольору, схожих на маленькі циліндри. Їхнє світло спрямоване на стіни, що дуже красиво виділяє фактуру штукатурки. А ось покриття для підлоги схоже на натуральне дерево.

– Ні, це навіть не ламінат, а кварцвінілова плитка, – розповідає Сергій. - Вона недавно з'явилася на ринку оздоблювальних матеріалів. По суті, це вінілові панелі з домішкою кварцового піску. Дане покриття для підлоги дуже практично: не боїться вологи, має дуже високу зносостійкість і дуже легко і швидко монтується.

Уточнюю про екологічність новинки. На жаль, нас скрізь оточують пластик та інша хімія. Якщо хочеться екологічності максимум, доведеться переїхати в ліс, побудувати курінь і жити там. У наших реаліях гарантія - сертифікат, що підтверджує безпеку та дозволяє експлуатувати матеріал у житлових приміщеннях. У плитки з ним усе гаразд. До речі, вона укладена по всій квартирі, за винятком ванної.

Йдемо далі. Стіни вітальні теж оздоблені декоративною штукатуркою під білий мармур із сірими прожилками. Здається, що це робить приміщення холодним та незатишним, але освітлення, меблі та аксесуари нівелюють таке відчуття.

У спальні - штукатурка темного шоколадного кольору. Величезне ліжко, тумбочки і телевізор на стіні - все. Такий мінімалізм. Але завдяки грі світла спальня здається дуже затишною.

Сергій розповідає про технологію підготовки стін під оздоблення декоративною штукатуркою. Це досить тривалий, складний та відповідальний процес, який має забезпечити ідеальну рівність, гладкість та міцність. Якщо порушити технології, то можуть з'явитися мікротріщини, що суттєво зіпсує зовнішній вигляд.

Далі у нас за маршрутом кухня. 16 кв. м для кухні – це чудово. Тут усе на своєму місці й не тісно. Круглий обідній стіл та 4 стільці. Кухня п-подібна, займає 3 стіни, одна з них із вікном. Дуже цікаве рішення розмістити мийку під вікном. Можна мити посуд та дивитися у двір. Квартира знаходиться на 8 поверсі, тому весь двір як на долоні.

- Сергію, чи були якісь складнощі з організацією такого рішення? – питаю я.
- Було два моменти, які потребували особливої ​​уваги. Першою складністю виявилася нестандартна велика відстань від місця розташування мийки до стояка каналізації. Воно виявилося критично можливим, оскільки потрібно було організувати ухил каналізаційної труби, та ще й з безліччю кутів та поворотів. Другий момент – це неможливість та недоцільність встановлення радіатора опалення під вікном. Ставити його ніде – під вікном скрізь кухонні меблі. У зоні кухні вирішили зробити підігрів, який зміг замінити відсутність радіатора, – прокоментував Сергій.

Нарешті ми потрапляємо до найголовнішого приміщення будь-яких апартаментів – ванної кімнати. Відчиняю двері – і мене буквально сліпить яскраве світло, яке, здається, йде звідусіль. Все довкола переливається і блищить. Коли зрозумів, звідки йде світло, я дуже здивувався. По стелі та по стінах пролягають яскраві світлові лінії шириною із сірниковою коробкою. Вони з'єднуються між собою, перетинаючи приміщення хаотично. Це єдине джерело освітлення, але його вистачає.

Трохи звикнувши до яскравого світла, звертаю увагу на ванну, що окремо стоїть. Вона зроблена зі штучного каменю. Поруч із підлоги витягнувся високий змішувач, що відсвічує хромом. Таким же хромом виділяються змішувач на умивальнику, сушка для рушників та інша фурнітура. Відображає світло та глянсова плитка. Стіни і підлога ніби з темного мармуру, відшліфованого до дзеркала.

- Сергію, хіба зручно користуватися такою ванною? Хоча й дуже гарно. І як можна скористатися душем, щоби не налити калюжу?
Сергій проводить мене в глибину ванної кімнати. Там виявляється ще один невеликий простір із душем.
– Це дуже зручно, коли є і ванна, і душ. Нам вдалося здійснити задум, тільки збільшивши площу ванної кімнати за рахунок передпокою. До речі, кухню ми також збільшили за рахунок суміжної кімнати. Якщо ви помітили, то квартира з 3-кімнатної перетворилася на 2-кімнатну, але з комфортнішими ванною та кухнею.
– Замовник уже бачив те, що вийшло?
- Так звичайно. Їй уже не терпиться якнайшвидше в'їхати в нову квартиру зі своїм котиком. Завтра передамо їй ключі. Вона у захваті від результату. Ми захоплені тим, що нашою роботою задоволений замовник. То була спільна робота.

 

Повний відеоогляд по цій цікавій квартирі вже готується до публікації. З нього ви отримаєте всю інформацію щодо витрат замовника. Слідкуйте за нами в Instagram та YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.