Площа санвузла 3-4 м2
Термін виконання 3-4 тижні
Вартість робіт 10000-15000 грн/м2
Вартість загальнобудівельних матеріалів 4000-6000 грн/м2
Кількість виконавців 1-2 чол.
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Що важливо знати про ремонт у ванній кімнаті?

Ванна кімната – одне з найбільш відвідуваних місць у квартирі, що має найбільшу концентрацію інженерних комунікацій, зокрема сантехнічних. Тому капітальний ремонт у ванній кімнаті під ключ – це дуже складний та відповідальний етап ремонту квартири. Необхідність розпочати капітальний ремонт у ванній кімнаті в Харкові може бути викликана двома причинами. У разі квартири на вторинному ринку житла ремонт санвузла має на увазі заміну, що стала за довгі роки ветхої системи водопостачання та каналізації, а також формування правильної геометрії приміщення. Капітальний ремонт санвузла в новобудові є необхідністю, оскільки забудовник зазвичай здає замовнику квартири взагалі без будь-якої обробки та розведення комунікацій. Якщо відкинути етап демонтажних робіт у ванній кімнаті, то в обох випадках принцип та послідовність робіт з ремонту ванної кімнати не має жодних відмінностей.

Задумавши виконати ремонт санвузла, у замовника з'являється можливість по-новому розмістити сантехнічні прилади, виконавши розведення сантехніки згідно з задуманою розстановкою. Грамотно продумавши розміщення сантехнічного обладнання, у ванній кімнаті з'являється можливість розмістити пральну машинку та водонагрівач. Не рідко для цього доводиться жертвувати ванною, замінивши її на душову кабіну. Вирівнювання стін у ванній кімнаті також відіграє важливу роль, адже акуратно розставити меблі та сантехнічні прилади біля кривих стін практично неможливо. Та й керамічна плитка, укладена на стіни та підлогу, матиме значно кращий вигляд на рівних поверхнях.

Заповніть контактну форму та отримайте реальний кошторис на ремонт ванної кімнати

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Ремонт у ванній кімнаті - Харків недорого

Капітальний ремонт у ванній – це комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт та робіт із заміни старих та монтажу нових комунікацій, тісно взаємопов'язаних між собою, довірити, який слід виключно фахівцям з великим досвідом робіт. Кваліфіковані працівники компанії "Трофімов" виконають якісний ремонт у ванній кімнаті "під ключ", а ціна ремонту не вдарить по вашому гаманцю. Лише тоді ваша ванна буде найулюбленішим місцем у квартирі.

Вартість ремонту ванної кімнати у Харкові

Орієнтовна ціна ремонту ванної кімнати під ключ визначається сумарним значенням вартості нової сантехніки, роботи майстрів і витрат на придбання оздоблювальних матеріалів. Компанія «Trofimov» пропонує найвигідніші тарифи на свої послуги. Залежно від обсягу та складності робіт ціна за один квадратний метр без урахування матеріалів може становити від 10000 до 15000 грн.

Сума витрат на ремонт ванної кімнати залежить від площі приміщення, якості матеріалів та кількості сантехнічного обладнання. У розрахунку враховуються терміни здачі готового об'єкта. Капітальний ремонт з переплануванням приміщення та демонтажем застарілої сантехніки обійдеться набагато дорожче, ніж звичайна косметична обробка ванної кімнати.

Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Етапи ремонту ванною компанією «Trofimov»

Ремонт ванних кімнат у Харкові краще довірити досвідченим фахівцям компанії Trofimov. До наших послуг входить великий спектр робіт, включаючи:

 • демонтаж старої сантехніки;
 • перепланування приміщення;
 • проводку та заміну електрики;
 • оздоблювальні роботи з укладанням плитки, оформленням стелі, стін та підлоги;
 • встановлення дверей, умивальника, ванни, душової кабіни та змішувачів.

Ремонт ванної кімнати повинен проводитися з точним дотриманням послідовності кожного етапу. Висока кваліфікація майстрів Trofimov та якісні матеріали гарантують відмінний результат заходу.

Питання та відповіді
 • Скільки коштує ремонт ванної кімнати?

  Вартість ремонту ванної кімнати залежить від її площі та складності проекту. У середньому вартість робіт починається від 40 000 грн.

 • Скільки триває ремонт ванної кімнати?

  Термін ремонту ванної кімнати залежить від площі ванної кімнати. Ремонт стандартної ванної кімнати площею 3-4 м2 займає 4-5 тижнів.

 • Чи потрібно з'їжджати з квартири під час ремонту ванної кімнати?

  Якщо замовник має можливість з'їхати з квартири на час ремонту, то це ідеальний варіант. Якщо такої можливості немає, це не проблема, але дана обставина збільшить терміни здачі об'єкта.

 • Як збільшити ванну кімнату?

  Збільшити ванну можна лише за рахунок відбору площі у прилеглого приміщення. У панельних будинках ванну збільшують за рахунок коридору.

 • Бюджетний не дорогий ремонт ванної кімнати.

  Бюджетний ремонт ванної кімнати можливий лише в тому випадку, коли необхідна лише заміна старої або укладання нової плитки та встановлення сантехніки. Якщо ремонт стосується заміни всіх комунікацій – бюджетним він бути не може.

 • Ремонт ванної кімнати без кахлю

  Існує безліч різних варіантів обробки стін у ванній кімнаті. Оздоблення ванної кімнати без кахлю можливе. Найбільш поширена альтернатива – стіни під фарбування. У такому разі обов'язково використовується водостійка фарба, стійка до миття.

 • З чого почати?

  Ремонт ванної кімнати слід розпочати з формування правильної геометрії приміщення. Чого можна досягти за допомогою штукатурних робіт і стяжки підлоги. Потім виконуються роботи з монтажу або заміни водопроводу, каналізації та електрики. Завершується ремонт ванної кімнати укладанням плитки та встановленням сантехніки.