Малярні роботи у Харкові

Вартість фарбування від 110 грн/м2
  • Фарбування стін
  • Фарбування стелі
  • Фарбування укосів
  • Фарбування шпалер
  • Фарбування флізеліну
  • Фарбування багетів
  • Фарбування фарбопультом

Фарбування стін та стелі у квартирі

Ринок матеріалів для декоративного оздоблення квартири досить великий. Для оздоблення стін ми можемо вибрати керамічну плитку, штучний камінь, різного типу шпалери, декоративні панелі, фарба та багато іншого. Для обробки стелі асортимент матеріалів значно вуже. Це може бути побылка стелі, що пішла в минуле, або втрачає популярність, поклейка шпалер на стелю. В даний час найбільшої популярності набув такий вид декоративного оздоблення, як фарбування стелі.

Технологія фарбування стін нічим не відрізняється від технології фарбування стелі. Єдиною відмінністю можна вважати лише вибір необхідного типу фарби для стін і стелі. Тут вибір фарби має бути заснований на приналежності приміщення – кухня, кімната чи санвузол, на «припускну здатність» приміщення, тобто. частоті контактів з поверхнею, ну і, звичайно ж, на перевагу колірної гами та фактури фарби.

В даний час величезний асортимент дозволяє підібрати фарбу, що відповідає будь-яким критеріям. Для приміщень з підвищеною вологістю застосовуються фарби на латексній, силікатній та силіконовій основі, здатні зберігати свій зовнішній вигляд та властивості при безпосередньому контакті з водою та парою. Для кімнат з нормальним рівнем вологості немає необхідності застосовувати фарби, що мають перераховані вище властивості, особливо для стелі. Для приміщень з великим «трафіком» - коридор, передпокій або кухня – застосовуються фарби, стійкі до стирання, здатні переносити вологе прибирання.

Фарбування стін та стель у Харкові є одним з останніх етапів косметичного або капітального ремонту квартири. Малярні роботи в квартирі передують лише поклейці шпалер, монтажу різних декоративних елементів і укладання підлогових покриттів. Фарбування стін і стель виконується тільки за якісно підготовленою основою, тому що фарба має властивість виділяти всі найменші дефекти попередньої підготовки, що негативно позначається на естетичному вигляді пофарбованих поверхонь. Виходячи з цього, для отримання бажаного результату необхідний професійний підхід як до малярських робіт, так і до підготовки поверхонь під фарбування.