Площа квартири 20-130 м2
Термін виконання 1-6 тижнів
Вартість робіт уточнюйте
Вартість загальнобудівельних матеріалів уточнюйте
Кількість виконавців 2-4 особи
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Чи потрібне перепланування квартири?

Поняття перепланування квартири говорить саме за себе – це зміна місця розташування стін та перегородок у квартирі задля збільшення корисної площі чи перепризначення приміщень. Вона виконується першому етапі капітального ремонту квартири. Найпопулярнішим переплануванням у квартирі в Харкові можна сміливо назвати поєднання ванної кімнати з туалетом або створення кухні-студії.

Перепланування завжди пов'язане з демонтажем стін та перегородок, вирізкою отворів та зведенням нових стін. Завдяки можливості здійснення перепланування квартири можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Перепланування можна виконувати в будь-якій квартирі, якщо це не порушує цілісності будівлі. Тому найчастіше перепланування квартири супроводжується складанням технічного проекту з розрахунком перерозподілу навантажень.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Замовити перепланування квартири у Харкові за низькою ціною

Враховуючи складність та відповідальність робіт, гадаю, не варто згадувати, що їх мають виконувати лише професійні майстри під контролем досвідченого архітектора чи виконроба. Адже від якості виконання робіт з демонтажу та посилення конструкцій залежить безпека мешканців усього під'їзду. Трохи простіше справи з монтажем нових стін та перегородок, для зведення яких застосовуються легкі матеріали для кладки або гіпсокартонні листи. Але й тут нехтувати професіоналізмом майстрів теж не рекомендується, адже для якісно сформованої стіни потрібно набагато менше оздоблювального матеріалу, що заощадить вам не лише гроші, але й час. Отже, перепланування квартири, виконане згідно з технічним проектом, силами досвідчених фахівців з використанням якісних будівельних матеріалів – це перший крок до створення унікального, комфортного та безпечного житла.

Вартість перепланування квартири у Харкові

Кордони бюджету, витраченого на ремонт, окреслюються вже під час проектних робіт. Перепланування нової квартири може відбуватися за проектом або ескізом, що визначається її складністю. Наприклад, ескізу буде достатньо, якщо зміни торкнуться лише дверних отворів (зміна форми з прямокутної на арочну) та інших елементарних об'єктів. Коли ж перепроектування спрямоване на об'єднання кімнат, знесення несучих та другорядних стін, впровадження посилювальних конструкцій та інших ємних, трудомістких процесів, важливим є фактор узаконення плану згідно з будівельними нормами та правилами.

Замовити перепланування квартири важливо у досвідчених фахівців, оскільки її схвалення "за фактом" завжди виходить дорожче, ніж поетапна і правильна реалізація.

Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Як відбувається перепланування квартири компанією Trofimov

Етапи зміни конфігурації квартири починаються із створення проекту. На цій стадії враховується все:

 • поверховість;
 • позначення складності монтажних/демонтажних робіт;
 • розташування об'єкта;
 • якщо роботи стосуються несучих конструкцій - схвалення з боку житлової інспекції.

Ціна перепланування квартири залежить насамперед від обсягу запланованих робіт, вартості матеріалів та складності умов, у яких буде реалізована.

Питання та відповіді
 • Скільки коштує перепланування квартири?

  Перепланування квартири має на увазі демонтажні та монтажні роботи. Як і в ремонті, вартість перепланування залежить від проекту та від його складності.

 • Що таке перепланування квартири?

  Перепланування – це комплекс робіт зі зміни плану приміщення. В основному виконується задля збільшення або зменшення окремих зон або зміни їхнього призначення.

 • Чи потрібно узаконювати перепланування квартири?

  Якщо перепланування передбачає зміну плану щодо техпаспорта або торкається несучих стін, то узаконення необхідне.

 • Перепланування Чешки.

  Чешка – це панельний будинок. Квартири в чешці дуже часто піддаються переплануванню. Найбільш популярні варіанти перепланування – це збільшення санвузла за рахунок частини коридору та створення зони кухні-студії за рахунок вирізки отвору в стіні, що несе на кухню.