Ізоляційні роботи у квартирі

Вирішивши зробити ремонт квартири в Харкові, дуже важливо задуматися не тільки про дизайнерське рішення, яке буде застосовано в новому інтер'єрі, а й про технічний бік питання. Ремонт квартири можна вважати вдалим лише коли зовнішня краса та ексклюзивність гармонійно перетинаються з комфортом та зручністю експлуатації вашого житла. Комфорт та зручність експлуатації залежать від досить великої кількості, непомітних з першого погляду факторів. Ці чинники можна поділити на дві групи – функціональність та комфорт.

До параметрів функціональності можна віднести детально продумане зонування квартири шляхом її перепланування, грамотне розміщення електричних та сантехнічних точок, а також створення зручних та функціональних зон освітлення.

До групи комфортних умов експлуатації вашої квартири належать такі параметри як:

  • Додаткове утеплення, що дозволяє не тільки легко створити у себе в квартирі комфортний мікроклімат, але й значно скоротити тепло-втрати і, як наслідок, витрати на опалення.
  • Шумоізоляція всіх, або лише проблемних, основ. Джерелами шуму в багатоквартирному будинку, найчастіше, є сусіди, але, не рідко, це може бути і розташована під вікнами шумна проїжджа частина або дитячий майданчик.
  • Гідроізоляція підлоги у квартирі та у ванній кімнаті зокрема. Цей процес допоможе убезпечити вас від потенційної можливості затоплення вами сусідів знизу. Таким чином, ви зможете не тільки не зіпсувати відношення з ними, а й зберегти ваш сімейний бюджет від витрат на відновлення сусідського ремонту.

Ізоляційні роботи є невід'ємною частиною якісного комплексного ремонту квартири в Харкові. Суворе дотримання технології ізоляційних робіт стане вам гарантією вашого комфортного проживання та експлуатації вашого житла.