Послуга з укладання кварцвінілової плитки

Вартість укладання кварцвінілової плитки від 150 грн/м2:
 • укладання кварцвінілової плитки;
 • укладання ПВХ плитки;
 • укладання ПВХ плитки на клей;
 • укладання самоклеючої ПВХ плитки.

Укладання кварцвінілової плитки вимагає ідеально рівної основи та чіткого дотримання послідовності робіт. Професійне укладання дозволить насолоджуватися якісним покриттям протягом десятиліть. Для обробки підлоги використовується кварцвінілова плитка із замком, а для підлоги та стін – на клейовій основі.

Що таке кварцвінілова плитка

Кварц-вінілова плитка - багатошаровий матеріал, основним елементом якого є кварцовий пісок. Його частка у складі сягає 80%. Практично усю решту обсягу займають ПВХ елементи. Наявність у складі кварцу забезпечує довговічну та стійку до зносу поверхню з незвичайною та привабливою фактурою. Її термін служби навіть за інтенсивної експлуатації сягає кілька десятків років, тому деякі виробники дають гарантію своєї продукції до 25 років. Існують різні види ПВХ плитки:

 • плитка, що монтується за допомогою клейових смуг;
 • ударостійка плитка зі з'єднанням «замок»;
 • пазова вінілова плитка, що з'єднується за допомогою пазогребеневих з'єднань;
 • надміцна ПВХ плитка, що монтується за допомогою клею.

Важливо! Для підлоги може використовуватися будь-яка технологія, а для стін – лише укладання на спеціальний клейовий склад. Укладання вінілової плитки вимагає точного дотримання технології та використання спеціальних клейових складів. Головна перевага кварц-вінілу - простота укладання. Але цей оздоблювальний матеріал має й інші переваги:

 1. При використанні ПВХ плитки із замковим з'єднанням можна з легкістю замінити пошкоджену ділянку плитки новою. При цьому робота не займе багато часу і не вимагатиме розбору всього покриття.
 2. Антистатичні властивості матеріалу дають можливість використовувати ПВХ покриття разом із системою електричної теплої підлоги.
 3. Кварц-вінілова плитка відноситься до негорючих матеріалів, не боїться впливу агресивних та хімічних середовищ.
 4. Стійкість до механічних пошкоджень, що гарантує тривалий термін служби та збереження первинного зовнішнього вигляду навіть при інтенсивній експлуатації.
 5. Кварц-вінілова плитка є відмінним звукоізоляційним матеріалом.
 6. Укладати плитку можна під будь-яким кутом. Широкий асортимент продукції включає матеріал різного кольору, фактури з імітацією природних матеріалів.
 7. Підлогове покриття з ПВХ сприймається як монолітне, тому шви не виявляються навіть після тривалої експлуатації.
 8. Кварцвінілове покриття дає відчуття м'якої та ніжної підлоги, тому по ньому приємно ходити босоніж.
 9. Плитка не вбирає вологу і не ковзає, що дозволяє використовувати її для приміщень з високим рівнем вологості.

Кварц-вінілова плитка має і істотний недолік - досить високою вартістю. Однак, завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам висока ціна матеріалу повністю окупається. Важливо! Щоб кварц-вінілова плитка прослужила довго, укладати її можна тільки на рівну основу. Інакше вона швидко втратить властивості. Деяких людей у ​​питанні купівлі ПВХ плитки зупиняє її штучний склад. Однак це не означає, що плита є токсичною або небезпечною для здоров'я. Вона не має неприємного запаху і не виділяє шкідливих речовин, тому може використовуватись у будь-якому приміщенні. Також до недоліків можна віднести і вимогливість матеріалу до дотримання всіх правил монтажу. Тому довіряти роботу слід лише професійним будівельникам.

Технологія укладання

Існує два методи монтажу кварцвінілової плитки: на клей або з'єднанням «замок». Для укладання плитки часто застосовується основа, що самоклеїться. Такий спосіб є найбільш простим та зручним. Використання клею дозволить вносити корективи, доки він не застигне. Кожен спосіб має низку особливостей застосування, які враховуються при виборі. Незалежно від методу попередньо готується основа та виконується розмітка.

Підготовка основи

Найбільш відповідальним етапом укладання кварц-вінілу є роботи з підготовки основи. Воно має бути рівним, інакше плитка не прослужить довго. Основа не повинна мати дефектів. Деякі види ПВХ плитки допускається укласти поверх старого покриття для підлоги, наприклад, ламініту, лінолеуму, керамічної плитки, але тільки в тому випадку, якщо воно не має суттєвих дефектів. Важливо! Перед монтажними роботами плитка ПВХ дістається з упаковки і розкладається на горизонтальній поверхні мінімум на добу. Для більшості видів кварц-вінілу потрібний попередній демонтаж старого покриття для підлоги, очищення основи і усунення дефектів. У бетонній основі не повинно бути сколів, тріщин, напливів та інших дефектів. Ідеально рівна основа особливо важлива, якщо укладання вінілової плитки здійснюється за допомогою клейового розчину. Наявність нерівностей призводить до утворення порожнин при промазуванні клеєм, і на цих ділянках плитка триматиметься неміцно. Для вирівнювання підлоги застосовується цементно-піщана стяжка або суміш, що самовирівнюється. Якщо основа виконана з дерева, для її вирівнювання використовується OSB, фанера та інші листові матеріали. У місцях з'єднання листів потрібно ретельно закласти шви. Важливо! Основа під плитку повинна мати мінімальний рівень вологості. В іншому випадку кріплення панелей буде неміцним.

Розмітка основи

Кварц-вінілова плитка може мати форму квадратів, прямокутників, вузьких і довгих планок. При виборі схеми враховується форма матеріалу. Укладання вінілової плитки може бути прямою або діагональною. Можна використовувати будь-які схеми, щоб отримати чудовий малюнок. Укладання на клей починається від центру приміщення та розходиться до кутів. У такому разі точна розмітка просто потрібна. Її проведення включає такі етапи:

 • потрібно знайти центр двох протилежних сторін;
 • з'єднати точки шнуром і знайти його центр;
 • від середини шнура провести лінії до прилеглих стін;
 • знайти та прокреслити другу вісь;
 • провести додаткові лінії, які мають бути паралельні осям;
 • при діагональному укладанні необхідно провести діагональні осі.

Важливо! Укладання плитки із замковим з'єднанням починається від далекого кута. Виконання розмітки у разі може бути умовним.

Укладання плитки із замковим з'єднанням

Кварцвінілова плитка із замком укладається тим же способом, що й ламінат. Відмінністю є відсутність необхідності залишати зазори. Роботу необхідно почати від дальньої стіни і якомога щільніше до неї. Монтаж проводиться гребенем у паз. У першому ряду паз обрізається. Спочатку збирається повна низка плиток, з'єднуючи їх між собою торцями. Після цього слід приступати до наступного ряду. Важливо! Кварц-вініл боїться сильних ударів і може тріснути, тому його не можна ущільнювати молоточком. Монтаж кварц-вінілу з клейовим замком включає такі етапи та правила укладання:

 1. Монтаж починається від кута. Плитка підводиться до вже покладеної панелі на бік, торкаючись торцевих граней. При цьому між шарами клею має бути невеликий зазор. Плитки повинні бути паралельні один одному.
 2. Тільки після того, як всі торці були максимально точно суміщені, панель потрібно опустити вниз і ретельно притиснути. Так викладається перший ряд. Перед монтажем наступного ряду слід уважно вивчити, чи немає зсувів плиток.
 3. Другий та всі наступні ряди укладаються зі зміщенням на третину або навіть на половину довжини. Планки підводяться впритул бічними сторонами. З'єднання поверхонь відбувається при притисканні верхньої планки та просуванні по всьому ряду.

Якщо в процесі укладання ПВХ плитки з клейовим замком виникли похибки, можна роз'єднати панелі і виправити ситуацію. І чим швидше це буде зроблено, тим меншою мірою застигне клей. Інакше доведеться віддирати плитку, заново наносити шар клею. А якщо він сильно застиг, при демонтажі плитка може пошкодитися.

Монтаж плитки на клей

При укладанні кварц-вінілу на клей слід використовувати клейовий склад, який рекомендується конкретним виробником. Для нанесення клею слід використовувати зубчастий шпатель. З його допомогою можна забезпечити однакову товщину клею на всій поверхні основи. Перед укладанням плитки слід уважно прочитати інструкцію до клею. Деякі клейові суміші попередньо витримуються, а потім уже наносяться, а інші – одразу ж готові до використання. При монтажі важливо, щоб плитка для підлоги щільно прилягала торцями. Роботу потрібно починати з центру приміщення, поступово пересуваючись до стін, суворо дотримуючись попередньо зробленої розмітки. Плитка повинна щільно прилягати до основи, щоб не утворилося бульбашок повітря. Для видалення повітря найзручніше використовувати спеціальний ролик. Якщо в процесі видалення повітря на поверхню вийшов і клей, його потрібно негайно витерти за допомогою ганчірки. У деяких випадках для видалення його слідів потрібно використовувати спирт.

Вартість укладання кварцвінілової плитки

Кварцвінілова плитка – дорогий матеріал. Тому його монтаж краще довірити фахівцям, які проведуть його якісно згідно вимог виробника матеріалу. Вартість укладання плитки ПВХ залежить від ряду факторів:

 1. Площа приміщення. Вартість монтажних робіт обчислюється із розрахунку ціни на 1 кв. м.
 2. Тип та розмір плитки. Вартість укладання великої плитки обійдеться дешевше, ніж дрібної.
 3. Додаткові послуги. Додаткові послуги включають демонтаж старого покриття, підготовку основи, шліфування підлоги, встановлення плінтуса та порога.

Звернувшись до нашої компанії, ви зможете отримати найкращі ціни на плиткові роботи в регіоні. Ми гарантуємо точне дотримання термінів та технології, використання якісного інструменту.

Укладання на фанеру

Для укладання плитки ПВХ підходить будь-який тип основи. Головне, щоб воно було ідеально гладким. У старих квартирах дерев'яне покриття підлоги використовується дуже часто. Кварцвінілове покриття може бути встановлене безпосередньо на стару дерев'яну основу, якщо немає перепадів по висоті та інших дефектів. Інакше доведеться використовувати фанеру, яка вирівнює основу. До переваг такого варіанта можна віднести більш теплу та комфортну основу, ніж при використанні бетону. Робота займе менше часу і не вимагатиме додаткових фінансових вливань на створення бетонної основи. До переваг належить невелика маса конструкції, що важливо для будівель, фундамент яких не розрахований на додаткові навантаження.

Укладання на стіну

Кварцвінілова плитка – матеріал для оздоблення підлоги. Але деякі дизайнерські рішення вимагають її використання для оздоблення стін. Її можна використовувати у довгих витягнутих приміщеннях або для зонування простору. Для монтажу плитки на стіни застосовується клейовий спосіб. Він забезпечує міцніший монтаж. Кварцвінілова плитка замкового типу має велику вагу, тому може перевантажувати стіни або відвалюватися. Перед початком плиткових робіт стіни ідеально вирівнюються. Основа повинна бути монолітною, сухою та чистою. Важливо використовувати посилений склад клею вертикальних поверхонь. Вартість укладання на стіни обійдеться дорожче через складність та трудомісткість процесу.

Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Додаткові знижки

Відповіді на запитання

При виборі кварцвінілової плитки багатьох користувачів цікавлять такі питання:

 • Скільки коштує укладання кварц вінілу?

  Залежить від розміру матеріалу, площі приміщення, способу укладання та додаткових послуг.

 • Чи потрібна підкладка для кварц-вінілу?

  Стандартна підкладка, яка застосовується для вінілового ламінату або паркету, у цьому випадку не підходить. Використовуються спеціальні типи підкладок, які прискорюють монтажні роботи та підвищують характеристики покриття для підлоги.

 • У чому особливості укладання кварц-вінілу на клей?

  Для монтажних робіт використовується спеціальний клей, що забезпечує міцність та надійність з'єднання. Монтаж на стіни провадиться тільки за допомогою використання клею.

 • Які переваги замкової плитки?

  Головні переваги – це простота укладання та можливість заміни окремої плитки при втраті її зовнішніх характеристик.

 • Чи є особливості укладання кварц-вінілу на дерев'яну підлогу?

  Монтаж можливий тільки на ідеально рівну підлогу.

Звернувшись до нашої компанії, ви зможете отримати професійну консультацію щодо особливостей кварцвінілової плитки та замовити послуги монтажу за низькою ціною.