Монтаж гіпсокартону в Харкові

Вартість конструкцій із гіпсокартону від 500 грн
  • Арки з гіпсокартону
  • Колони з гіпсокартону
  • Короба з гіпсокартону
  • Ніші з гіпсокартону
  • Портал із гіпсокартону
  • Фрамуга із гіпсокартону
  • Камін із гіпсокартону

Монтаж конструкцій із гіпсокартону в квартирі.

Гіпсокартон – легкий та зручний у монтажі будівельний матеріал. При капітальному ремонті квартири у Харкові цей матеріал застосовують для монтажу стін та перегородок, з нього збирають підвісні стелі різноманітної конфігурації. Але його використання не обмежується монтажем стін та стель у квартирі. За допомогою гіпсокартону існує можливість реалізувати різні дизайнерські рішення. Це можуть бути арки, ніші, портали, колони та будь-які інші складні конструкції.

Основною функцією складних конструкцій з гіпсокартону є декорування приміщення, привнесення в інтер'єр чогось нового та незвичайного. Нерідко ці елементи служать для організації зонування приміщень у квартирі, формуванню ніш для встановлення побутової техніки або шафи-купе, для створення порталу, що обрамляє спальне або місце розміщення мультимедійного обладнання. За допомогою гіпсокартону, приміщенню можна надати певний стиль - з колонами, стельовими балками та ін. Досить часто в інтер'єрі можна зустріти декоративний камін з гіпсокартону, в який легко встановлюється електричний камін, створюючи атмосферу заміського будинку. Складні гіпсокартонні конструкції в Харкові нерідко комбінують з організацією декоративної системи освітлення, що включає явне і приховане підсвічування.

Різноманітні гіпсокартонні конструкції можуть нести як декоративний, так і конструктивний сенс. За допомогою таких конструкцій дуже часто обігруються та ховаються різні непривабливі елементи, наприклад стояки водопроводу та опалення.

Даний будівельний матеріал дозволяє виконати монтаж гіпсокартонних конструкцій будь-якої складності, обмежуючись лише фантазією замовника та професіоналізмом виконавця. А враховуючи його невелику вартість, він стає незамінним під час ремонтно-оздоблювальних робіт у квартирі.