Установка пластикових вікон у Харкові

Вартість пластикових вікон від 3000 грн/м2
  • Виконання виміру
  • Виготовлення вікон
  • Демонтаж старих вікон
  • Монтаж пластикових вікон
  • Монтаж підвіконня
  • Встановлення ламінованих вікон
  • Виготовлення москітних сіток

Монтаж пластикових вікон у квартирі

Для того, щоб ваша квартира була наповнена теплом та затишком у ній належним чином має бути організована система опалення. Але тепло має властивість залишати приміщення через будь-які можливі місця з недостатнім рівнем теплоізоляції. Найслабшим місцем, особливо у квартирах вторинного ринку житла, є вікна. Тому варто приділити належну увагу цьому питанню і почати саме з заміни старих вікон на нові. Дуже зручно проводити заміну вікон на початку комплексного ремонту квартири, відразу після демонтажних робіт.

Крім декоративних якостей, основним критерієм у виборі вікон є їхня властивість зберігати тепло всередині квартири, але це ще не все. Можна замовити пластикові вікна зі склопакетом, що має чудові властивості тепло і звукоізоляції. Так само склопакети у вікнах можуть бути тонованими, дзеркальними та сатинованими.

Оскільки вікна встановлюються на початку оздоблювальних робіт, існує ризик їх пошкодження до моменту закінчення ремонту квартири. Тому відразу після встановлення вікон та підвіконь слід подбати про їх упаковку з метою збереження. Зазвичай для цих цілей використовують поліетиленову плівку і малярну клейку стрічку, а підвіконня обертають щільним картоном.

Вікна у квартирі змінюють не на один рік, тому варто з належною відповідальністю підійти до питання вибору виробника вікон та до організації, яка виконує їхнє встановлення. Наша компанія співпрацює лише із зарекомендованими виробниками вікон, а монтаж виготовляють висококваліфіковані установники.