Бетонування підлоги в Харкові

Вартість бетонування підлоги від 300 грн/м2
  • Вирівнювання великих перепадів підлоги
  • Бетонування легким бетоном
  • Виготовлення бетону
  • Заливка бетону з міксера
  • Армування бетону
  • Заливання водяної теплої підлоги
  • Керамзитобетонна підлога

Заливка підлоги бетоном у квартирі

Процес бетонування підлоги в квартирі або укладання чорнової стяжки є частиною чорнових оздоблювальних робіт при капітальному ремонті квартири в Харкові. Бетонування підлоги має низку відмінностей від чорнової стяжки. Основною відмінністю вважатимуться їх складові. Розчин для стяжки підлоги, головним чином містить цемент і пісок, а суміш для бетонування, крім цементу і піску, містить великі заповнювачі, такі як щебінь, керамзит і ін.

Поняття бетонування підлоги в квартирі застосовується в тому випадку, коли перепад рівня підлоги, а, відповідно, товщина середнього шару мають досить великі значення. Яким би не було міцним перекриттям, застосовувати чорнову стяжку або бетонування в чистому вигляді категорично не рекомендується через велику вагу цементної суміші. Вдалим вирішенням цього питання є застосування у складі бетонної суміші, замість щебеню або керамзиту, великої кількості пінопластової крихти. Ми отримуємо великий об'єм бетонної суміші, за допомогою якої вирівнювання рівня підлоги до рівномірної горизонтальної площини. Завдяки пінопластовій крихті, що входить до складу бетону, суміш виходить у 4-5 разів легше, ніж при використанні керамзиту або щебеню.

Нерідко при комплексному ремонті квартири в Харкові виконується укладання водяної теплої підлоги. В даному випадку так само може застосовуватися бетонування підлоги сумішшю, що включає в себе, як заповнювач, гранітний відсів, керамзитовий або перлітовий пісок та ін. До складу даної бетонної суміші додаються спеціальні пластифікатори і проводиться її армування за допомогою фіброволокна і дротяної або арматурної сітки.

Якщо під час ремонту квартири існує необхідність бетонування підлоги, то краще цю роботу довірити професіоналам своєї справи, які досконало володіють технологією даного виду робіт. Адже якість виконання кожного етапу чорнового оздоблення квартири – це запорука гарного ремонту квартири загалом.