Штукатурні роботи у квартирі

Капітальний ремонт квартири у Харкові – це складний технічний процес, що складається з різних етапів робіт, які виконуються у певній послідовності. Важливість кожного з цих етапів складно переоцінити, адже від якості їх виконання залежатиме якість ремонту квартири в цілому. Одним із цих важливих етапів є чернові оздоблювальні роботи. Чорнові роботи включають повну підготовку всіх поверхонь та основ до чистового, декоративного оздоблення квартири. Основними роботами чорнового оздоблення вважаються штукатурка стін та стяжка підлоги. Метою виконання даних робіт є не тільки вирівнювання поверхні стін та підлоги за площиною та рівнем, а й створення певної геометрії приміщення.

Залежно від типу основи, технології оштукатурювання стін можуть мати відмінності. Штукатурка стін по маяках застосовується для того, щоб вирівняти бетонні стіни, стіни з цегли, газобетонних блоків, ракушняка та шлакоблоку за рівнем та площиною. Коли стіна має чіткий вертикальний рівень, але є огріхи по площині, застосовується так звана немаячна штукатурка стін. Якщо ж стіни та перегородки виконані з гіпсокартону або пазогребневих плит, у штукатурних роботах немає необхідності, за умови, що вони були зведені з дотриманням правильної технології.

Не маючи досвіду виконання даного виду чорнового оздоблення квартири, краще довірити цю роботу фахівцям, які досконало володіють технологіями штукатурки стін. Лише в такий спосіб можна якісно підготувати квартиру до етапу чистового декоративного оздоблення.