Монтаж підвісної стелі в Харкові

Вартість стелі з гіпсокартону від 250 грн/м2
  • Монтаж однорівневої стелі
  • Монтаж багаторівневої стелі
  • Монтаж дворівневої стелі
  • Монтаж короба під натяжну стелю
  • Монтаж ніші під карниз
  • Монтаж криволінійної стелі
  • Монтаж стелі з підсвічуванням

Монтаж стелі із гіпсокартону в квартирі.

У сучасному світі оздоблювальних робіт дедалі більшу роль відіграють дизайнерські рішення. Однією із суттєвих деталей дизайн проекту квартири є проект підвісних стель з різними варіантами підсвічування. Варіанти з побілкою стелі або обклеюванням стелі шпалерами пішли в минуле. Їхнє місце впевнено зайняли підвісні стелі, які можуть мати як просту рівну форму, так і креативний дизайн. Дизайнери - творчий народ, що пропонує всілякі зміни підвісних стель. Здійснити задум дизайнера допомагають сучасні будівельні матеріали – зокрема гіпсокартон.

Монтаж гіпсокартону на стелю допомагає здійснити безліч дизайнерських та технічних рішень. За допомогою гіпсокартону можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські проекти. Не рідко, стелі з гіпсокартону комбінують з натяжними стелями і розміщують у них як явне, так і приховане підсвічування. Головною технічною особливістю стелі з гіпсокартону, або будь-якої іншої підвісної стелі є можливість розміщення над ним різних комунікацій. Найчастіше над стелею укладають електричні кабелі, монтують розподільні коробки, розміщують системи вентиляції та пожежогасіння.

Монтаж стель із ГКЛ у Харкові виконується під час капітального ремонту квартири, а іноді й під час косметичного. На етапі монтажу підвісних стель не зайвим буде задуматися не тільки про розміщення над ним різних комунікацій, а й про можливість вирішити одне із завдань із забезпечення комфорту вашого житла. Це звукоізоляція стелі у квартирі. Так як, часто, звукоізолюючий матеріал не має привабливого декоративного зовнішнього вигляду, то його з легкістю можна розмістити над стелею з гіпсокартону.

Щоб стеля з гіпсокартону належним чином виконувала свою декоративну та технічну функцію тривалий час, його монтаж краще довірити досвідченим майстрам даного виду робіт, які досконало володіють технологією монтажу гіпсокартону в Харкові.