Штроблення стін у Харкові

Вартість різання штроб від 100 грн/мп
  • Штроба під проводку
  • Штроблення стін під труби водопроводу та каналізації
  • Професійне обладнання
  • Можливість штроблення без пилу
  • Штроби у підлозі
  • Штроба під кондиціонер
  • Вивіз сміття

Штроблення стін під проводку та сантехніку у квартирі.

Порізка штроб у квартирі – це процес формування у стіні чи підлозі жолоба чи канавки для укладання будь-яких інженерних комунікацій. Штроба повинна мати глибину та ширину, достатню для укладання конкретного типу інженерної системи. Найчастіше в штробу укладають електричні та слаботочні кабелі, водопровідні та каналізаційні труби та магістралі кондиціонерів. Цей прийом укладання інженерних комунікацій дозволяє розвести чорнову электрику и сантехніку у квартирі у необхідні місця, згідно з технічним проектом, без втрати корисної площі та обсягу.

Штроблення досить відповідальний процес капітального ремонту квартири у Харкові, який потребує дотримання певних правил. Порізка штроб повинна здійснюватися тільки по прямих лініях, не перетинатися і змінювати напрямок лише під кутом 90°. Категорично не рекомендується проводити штроблення бетонних плит перекриття, щоб уникнути порушення цілісності конструкції будівлі. При різанні штроб у несучих бетонних стінах не бажано перевищувати глибину штроби більш ніж на 2-3 см і порушувати арматурне армування.

Враховуючи, що штроблення стін у Харкові досить тісно пов'язане з утворенням великої кількості пилу та шуму, виникає логічне бажання завершити цей процес якнайшвидше. Але, не маючи необхідних професійних навичок та спеціального обладнання, швидко впоратися з цим завданням не вийде. Єдиним розумним рішенням цієї задачі буде залучення досвідчених фахівців з даного виду робіт, які виконають свою роботу максимально швидко та комфортно для вас та ваших сусідів.