Демонтаж сантехкабіни у Харкові

Вартість демонтажу сантехкабін від 6000 грн
  • Об'єднання санвузла
  • Збільшення ванної кімнати
  • Професійне обладнання
  • Можливість демонтажу без пилу
  • Демонтаж за один день
  • Алмазне різання
  • Вивіз сміття

Демонтаж сантехкабіни у квартирі.

Сантехкабіна (сантехнічна кабіна) – монолітний бетонний блок, найчастіше розділений на зону ванної кімнати та туалету. Сантехкабіна зазвичай виконана з залізобетону або армованого гіпсу з товщиною стінок не більше 6-7 см.

Отже, така конструкція не може бути несучою, а значить, демонтувавши її, ви не порушите конструктивної цілісності будівлі.

Демонтаж сантехкабіни в Харкові в більшості випадків передбачає поєднання ванної кімнати і туалету і виконується на першому етапі капітального ремонту квартири. Вирішивши демонтувати сантехкабіну, ви напевно обміркували всі плюси і мінуси цього заходу і готові проміняти збільшення корисної площі на незручність одночасної експлуатації найпопулярнішої кімнати в квартирі. Якщо недолік лише один, то його легко нівелює велика кількість переваг такого перепланування.

У стандартних будинках вторинного ринку житла санвузли, як правило, не можуть похвалитися своїми габаритами. Через це такі речі, як пральна машинка та кошик для білизни знаходять притулок на такій же невеликій кухні або в коридорі. Завдяки суміщення ванної кімнати та туалету збільшується не тільки корисна площа санвузла, а й його корисний об'єм, що дозволяє розмістити всі необхідні «реквізити» у ванній кімнаті. Більше того, з'являється можливість встановити ванну більшого розміру та замінити звичайний унітаз на інсталяцію.

Так як демонтаж сантехкабіни в Харкові досить складний, галасливий і запилений процес, його варто довірити лише професіоналам, які використовують спеціальне обладнання. У такому разі демонтажні роботи пройдуть максимально швидко, комфортно та безпечно для вас та ваших сусідів.