Кладка стін та перегородок у квартирі

Задумавши зробити капітальний ремонт квартири у Харкові ми знаємо, що його можна розділити на кілька етапів. Також ми розуміємо, що від якості виконання кожного з етапів робіт залежатиме якість готового продукту – довговічність, комфорт та функціональність вашої відремонтованої квартири.

Якщо капітальний ремонт квартири передбачає перепланування приміщень, то одним із етапів підготовчих робіт буде зміна місця розташування стін та перегородок у квартирі. Це завдання, як і будь-яке інше у ремонті квартири, краще довірити фахівцям, які досконало володіють технологіями ремонтно-оздоблювальних робіт у Харкові.

Визначившись із майстрами, які виконуватимуть перепланування квартири, варто задуматися про вибір будівельного матеріалу для зведення стін та перегородок. В недавні часи для робіт робіт використовували, в основному, цеглу різних марок і типів. Зараз у цегли з'явилося безліч конкурентів – газо- та пінобетонні блоки, пазогребневі плити, керамзитобетонні блоки та ін. У кожного з цих матеріалів, залежно від їх властивостей, є низка переваг та недоліків, які можуть вплинути на вибір. Здебільшого вибір цього матеріалу залежить від його застосування, тобто. від призначення зони, яку потрібно сформувати.

Залежно від обраного матеріалу, технологія зведення стін та перегородок у квартирі може відрізнятись – це ще один вагомий аргумент на користь фахівців, яким варто довірити цю роботу. У нових стінах і перегородках, на наступних етапах робіт з ремонту квартири, можуть монтуватися різні інженерні комунікації, тому вони повинні бути побудовані з дотриманням усіх будівельних норм і технологій, якими повинна досконало володіти компанія з ремонту квартир у Харкові.