Оскільки трикімнатна квартира завдяки своїй просторій площі є найпопулярнішим видом квартири, не менш популярна ідея ремонту в ній. Адже всім хочеться жити у впорядкованому, комфортному житлі, яке б враховувало смаки та особливості тієї чи іншої родини. А це означає, що без гарного ремонту обійтися просто не вийде. Залишається лише вирішити: хто, як і коли його робитиме.

Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Особливості ремонту трикімнатної квартири

Основна перевага 3-х кімнатної квартири - це її значна площа, заради якої вона, власне, купується. Тут є де розгулятися вашим дизайнерським фантазіям, і головне є достатньо місця, щоб втілити їх у життя. Очевидно, якщо є така можливість, на час ремонту господарям квартири найкраще залишити приміщення, щоб не відчувати незручностей, і тимчасово пожити десь в іншому місці. Якщо така можливість є, має сенс проводити ремонт трикімнатних квартир у Харкові одночасно у всіх приміщеннях квартири, щоби закінчити його максимально швидко.

Але якщо можливості переїхати на якийсь час немає, це можна вирішити: поки фахівці компанії "Trofimov" будуть вести ремонт в одній з кімнат, господарі можуть жити в іншій. В цьому випадку ремонт троячки буде виконуватися послідовно, в кілька етапів.

З іншого боку, розміри трикімнатної квартири вимагають великих витрат будівельних та оздоблювальних матеріалів. І для того, щоб ремонт не став для вас непосильним фінансовим тягарем, потрібно проконсультуватися з грамотними та чесними фахівцями, які прорахують і запропонують вам кілька вигідних і економічних варіантів рішення.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договор
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Вартість ремонту 3-кімнатних квартир в Харкові від компанії "Trofimov"

Вартість ремонту трішки безпосередньо залежить від ваших побажань та бажаного результату. Наприклад, косметичний ремонт 3-кімнатної квартири обійдеться досить недорого, починаючи приблизно від 700 грн за кв. м., і триватиме максимум кілька місяців. Якщо ж йдеться про капітальне, або тим більше євроремонт квартири, то й вартість його буде відповідно вищою – приблизно від 1500 грн за кв. м. Точнішу суму вам назве наш фахівець, який вивчить план і стан квартири і складе попередній кошторис.

Не забувайте, що велика площа троячки має на увазі велику кількість матеріалів для ремонту та їх неабияку ціну. Але хороші фахівці з великим досвідом роботи, якими і є майстри компанії Trofimov, зможуть запропонувати вам пристойну знижку в будівельних гіпермаркетах, чим теж варто скористатися.

Етапи ремонту трикімнатної квартири

Основними етапами ремонтних робіт у 3 кімнатній квартирі є:

 • попереднє обговорення майбутніх робіт (складання дизайн-проекту, кошторису, закупівля матеріалів);
 • чорнові роботи (демонтаж, при необхідності - перепланування, вирівнювання стін, електротехнічні роботи тощо);
 • чистові роботи (оздоблювальні та фарбувальні роботи, монтаж стель, обклеювання шпалерами тощо);
 • фінішне оздоблення;
 • прибирання після ремонту, вивезення сміття.
Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Чому ми?

Ми не боїмося жодних складнощів і готові до професійних і, якщо це потрібно, нестандартних рішень. На нашому рахунку чимало успішних проектів, які повністю задовольнили очікування господарів квартир і якими ми пишаємося. Ви можете переконатися в цьому, переглянувши приклади наших робіт. Нас цінують за надійність, пунктуальність, акуратність та професіоналізм. Ми надаємо гарантії на всі види робіт.

Якщо ви вирішили розпочати ремонт, ми будемо раді вам допомогти. Звертайтесь до компанії "Trofimov", і в найближчому майбутньому ви побачите свою трикімнатну квартиру преображеною, красивою та затишною!

Питання та відповіді
 • Скільки коштує ремонт трикімнатної квартири?

  Вартість ремонту трикімнатної квартири прораховується за дизайн-проектом.

 • Скільки часу робиться ремонт у трикімнатній квартирі?

  В середньому ремонт трикімнатної квартири триває 4-6 місяців в залежності від площі і складності.

 • Чи можна ремонтувати трикімнатну квартиру поетапно?

  Можливо, але чорнову підготовку – штукатурку, стяжку, електрику – розумніше виконати всю відразу.

 • Яке перепланування можна зробити у трикімнатній квартирі?

  Найбільш поширене перепланування трикімнатної квартири – це збільшення ванної кімнати за рахунок коридору та об'єднання кімнати з кухнею.

 • Чи можна робити водяну теплу підлогу у трикімнатній квартирі?

  Якщо квартира у багатоповерховому будинку, то згідно із законом це заборонено. Електрична тепла підлога буде найкращою альтернативою.