Підготовка квартири до ремонту у Харкові

Вартість підготовки до ремонту від 60 грн/м2
  • Очищення стін
  • Демонтаж підлоги, стяжки, плитки, електрики, сантехніки
  • Зняття шпалер
  • Демонтаж вікон, дверей
  • Виконання за 3-4 дні
  • Вивіз сміття

Підготовка квартири до ремонтних робіт.

Поняття підготовки квартири до ремонту в Харкові найчастіше відноситься до найпершого етапу комплексного ремонту квартири у будинку ще радянської споруди. Причому, не має значення, це косметичний ремонт квартири або капітальний, цей процес є дуже важливим і відповідальним. Процес підготовки квартири до ремонту може мати різний характер залежно від різних умов.

Якщо оздоблювальні роботи планується виконувати у житловій квартирі, коли господарі вирішили виконати частковий ремонт або ремонт кімнати, під підготовкою квартири до ремонту мається на увазі «консервація» житлових кімнат, упаковка поверхонь та елементів інтер'єру з метою захисту їх від пошкоджень та пилу. Цю роботу може виконати і сам господар, використовуючи поліетиленову плівку, картон і малярну стрічку, що самоклеїться.

Якщо ж заплановано комплексний ремонт квартири у Харкові, коли «консервувати» і упаковувати нічого, процес підготовки квартири до ремонту можна сміливо віднести до одного з видів демонтажних робіт. В даному випадку підготовка квартири до ремонту включає очищення всіх основ від старої обробки. Демонтується старе покриття для підлоги, зі стін знімаються шпалери. Залежно від стану шпаклівки та штукатурки приймається рішення про їх збереження або демонтаж. У санвузлах демонтується стара плитка. При необхідності поверхні очищаються від фарби і змивається побілка. Одним словом, квартира доводиться до будівельного стану, виняток становить лише демонтаж інженерних комунікацій. Рішення про їх демонтаж приймається лише після детальної оцінки їхнього стану.

Підготовка квартири до ремонту в Харкові не вимагає особливих навичок та умінь, але в жодному разі не варто нехтувати контролем якості виконання цих робіт, адже від їхньої якості залежить готовий результат капітального ремонту квартири та його довговічність.