Монтаж вентиляції у Харкові

Вартість монтажу вентиляції від 300 грн/шт
  • Встановлення витяжки
  • Монтаж вентилятора
  • Монтаж вентканалу
  • Монтаж системи вентиляції
  • Монтаж припливної вентиляції
  • Монтаж вентиляції у ванній
  • Монтаж витяжної вентиляції

Монтаж системи вентиляції у квартирі

Для комфортного життя у наших квартирах мають бути створені відповідні умови. У холодний час у квартирі має бути тепло, у спекотне – прохолодно, але у будь-який час у квартирі має відбуватися, необхідна для нашого здоров'я, циркуляція повітря. Вона сприяє створенню у приміщенні комфортного мікроклімату з оптимальним рівнем вологості. Без правильно функціонуючої системи вентиляції, у квартирі може підвищуватися рівень вологості, що нерідко призводить до виникнення шкідливої ​​плісняви, затримуються неприємні запахи, а нестача кисню в «переробленому» повітрі не може сприятливо позначатися на нашому здоров'ї.

У всіх багатоквартирних будинках закладено систему вентиляції, що працює за принципом створення тяги в димарі. Коли вікна у квартирі закриті, протягу взятися незвідки, а як тільки ви відчините вікно, від нього відразу створюється тяга в напрямку вентиляційного каналу. Чим більша різниця температур на вулиці та в приміщенні, тим сильніше створюється тяга. Це система природної вентиляції приміщення, що не вимагає ніякого клопоту. Головною та єдиною умовою правильного функціонування є чистота вентиляційного каналу.

Система примусової вентиляції передбачає використання додаткового обладнання для витяжки. У багатоквартирних будинках система примусової вентиляції приміщень інтегрується у систему природної вентиляції. Простіше кажучи, вона є пов'язаною системою вентиляційних каналів разом з різними типами витяжного обладнання, фільтрами, зволожувачами повітря та ін.

Суть будь-якої системи вентиляції повітря у квартирі полягає в організації надходження повітря з вулиці, його очищення перед попаданням у простір квартири та його примусова чи природна витяжка надвір. Організація системи вентиляції повітря можлива лише на етапі капітального ремонту квартири, попередньої чистової обробки квартири. Через специфіку робіт і тонкощі розрахунків системи вентиляції, цю роботу слід довірити лише досвідченим фахівцям.