Монтаж конструкцій із гіпсокартону в Харкові.

Гіпсокартон або ГКЛ широко відомий будівельникам та оздоблювальникам ще з 50-х – 60-х років ХХ століття. У порівнянні з радянськими часами, зараз гіпсокартон є одним з найпопулярніших і доступних будівельних матеріалів, що використовуються при капітальному ремонті квартири.

До переваг гіпсокартону можна віднести можливість формування конструкцій будь-якої складності, їхня легка вага, що дозволяє мінімізувати навантаження на плити перекриття та відносну простоту його монтажу. Даний матеріал має хороші тепло і звукоізолюючі властивості. Монтаж гіпсокартону здійснюється двома основними способами:

  • Монтаж гіпсокартону на спеціальний клей, що дозволяє швидко вирівняти стіни, практично не зменшуючи корисну площу приміщення за рахунок можливості закріпити гіпсокартон максимально щільно до стіни.
  • Монтаж гіпсокартону на каркас із металевих профілів або дерев'яного бруса. У цьому випадку конструкція із гіпсокартону зменшує корисну площу приміщення за рахунок товщини профілю або бруса. Але даний вид монтажу ГКЛ надає можливість розташувати в просторі, що утворився різні інженерні комунікації, а так само тепло і звукоізолюючі матеріали.

За допомогою цього оздоблювального матеріалу можна сформувати необхідну геометрію стін у приміщенні, здійснити монтаж перегородок або фальш-стін у будь-якому місці квартири, сформувати декоративні конструкції будь-якої складності – такі як арки, портали, колони та ін. Також завдяки гіпсокартону можна виконати монтаж підвісної стелі, як прямої, так і криволінійної або багаторівневої. Можливості монтажу гіпсокартону можуть бути обмежені лише фантазією замовника та майстерністю виконавця.

Якщо монтаж гіпсокартону виконано з дотриманням технології, його подальше чистове оздоблення не складе особливих труднощів. Для нанесення на нього декоративного оздоблення достатньо лише якісно закласти стики між листами гіпсокартону і місця примикання його до стін, після чого наноситься шар шпаклівки. Після цього таку стіну, перегородку або будь-яку іншу конструкцію можна фарбувати або обклеювати шпалерами. Для укладання плитки на стіни із гіпсокартону проводити додаткову підготовку необов'язково.

Монтаж гіпсокартону вимагає певних професійних навичок та умінь, тому його виконання буде правильно довірити досвідченим фахівцям. Лише в такому разі результат робіт з монтажу гіпсокартонних конструкцій виконуватиме свої функції довгий час.