Площа квартири 12-18 м2
Термін виконання 2-3 неділі
Вартість робіт 1500-2500 грн/м2
Вартість загальнобудівельних матеріалів 500-1000 грн/м2
Кількість виконавців 1-2 чол.
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Як правильно зробити ремонт у кімнаті?

Існує кілька причин зробити ремонт у кімнаті під ключ. Вам могло набриднути старе декоративне оздоблення, ремонт у дитячій кімнаті перестав відповідати віку дитини, вас затопили сусіди, цей список можна продовжувати довго. Ну а якщо з'явилася причина, то зробити ремонт кімнат потрібно правильно, а почати його необхідно з «консервації» приміщень, що залишилися.

Ремонт кімнат у Харкові, як і ремонт квартири може бути косметичним чи капітальним. Якщо з косметикою все зрозуміло – підрівняли стіни, підлогу та укоси, поміняли покриття для підлоги, поклеїли нові шпалери та перефарбували стелю, то капітальний ремонт кімнат зазвичай є проміжним етапом капітального ремонту квартири. Тому тут важливим є комплексний підхід з перспективою на продовження ремонтних робіт в інших кімнатах.

Ремонт кімнат у Харкові за низькою ціною

Капітальний ремонт у кімнаті повинен включати капітальне вирівнювання стін за допомогою маячної штукатурки. Таким чином можна досягти паралельності стін та їх суворої вертикальності. Не уникнути і вирівнювання підлоги за рівнем. Виконуючи стяжку підлоги, важливо враховувати перепад його рівня не лише у кімнаті, а й у всій квартирі. Таким чином можна уникнути сходів та порогів між кімнатами. Трохи складніші справи з електропроводкою. Досить складно замінити її лише в одній кімнаті, але можливо. Грамотно складений проект електрики всієї квартири дозволить виконати монтаж електропроводки в потрібній кімнаті не торкнувшись електрики приміщень, що залишилися. Коли основні роботи виконані можна займатися декоративним оздобленням – клеїти шпалери, укладати ламінат або лінолеум і монтувати натяжну стелю. Крім знань про правильність виконання ремонту кімнати, необхідно підібрати досвідчених виконавців, які мають повне уявлення про ремонт кімнати недорого в житловій квартирі. Адже дуже важливо побудувати нове не зіпсувавши старого.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Вартість ремонту кімнати у Харкові

Ремонтуючи окрему кімнату, важливо дотриматися всіх заходів щодо збереження охайного вигляду інших приміщень квартири. Тому на початковому етапі підготовчих робіт облаштовується якісна ізоляція, що зупиняє дрібнодисперсний будівельний пил. Власне ремонту передує підготовка проекту, до якого закладається бачення з боку замовника всіх об'єктів, що підлягають демонтажу, оздобленню та перестановці.

Ціна ремонту кімнати під ключ варіює в межах кількості та складності всіх операцій:

 • розробка ескізу або проекту ремонту;
 • винос меблів та предметів інтер'єру;
 • видалення зі стін, стелі та підлоги матеріалів, що "віджили своє";
 • облаштування архітектурних особливостей: створення ніш, арок, перестінків та інших об'єктів зонування;
 • чистове оздоблення;
 • установка меблів, антуражу.
Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Як відбувається ремонт кімнат компанією "Trofimov"

Зазвичай, ремонт кімнат під ключ задіє кілька людей: автор проекту, виконроб і двоє-троє виконавців. Після схвалення графічного прев'ю замовником, вже наступного дня майстри приступають до роботи: забезпечують гігієнічні умови проживання на решті території квартири та демонтують старе оздоблення. Вартість ремонту кімнати визначається ще на стадії створення проекту, і ніколи не є для замовника несподіванкою.

Питання та відповіді
 • З чого розпочати ремонт кімнати?

  У разі ремонту окремої кімнати під ключ роботи слід почати з «упаковки» прилеглої території. В іншому – як і в ремонті квартири загалом: чернові роботи, електрика, монтажні роботи, чистове оздоблення.

 • Скільки часу триває ремонт кімнати?

  Капітальний ремонт кімнати 15-20 м2 під ключ може зайняти 3-4 тижні. Терміни можуть змінюватись від площі та складності проекту.

 • Які основні етапи ремонту кімнати?

  Капітальний ремонт кімнати починають з основних чорнових робіт – штукатурки та стяжки. Потім виконується розведення електрики та монтаж опалення. Слідом йдуть монтажні, малярські роботи та чистове оздоблення.

 • Скільки коштує ремонт кімнати?

  Вартість робіт із ремонту кімнати починається від 15000 грн. Ціна залежить від складності проекту та площі робіт.

 • Для підлітків.

  Ремонт кімнати для підлітка повинен включати всі необхідні атрибути, що відповідають статтю та віку підлітка, що забезпечують йому комфорт під час навчання та під час відпочинку.