Укладання паркетної дошки у Харкові

Вартість укладання паркетної дошки 250 грн/м2
  • Укладання паркетної дошки по діагоналі
  • Пряме укладання паркетної дошки
  • Укладання паркетної дошки на клей
  • Укладання паркетної дошки на дерев'яну підлогу
  • Укладання паркетної дошки плаваючим способом
  • Укладання щитового паркету
  • Заміна паркетної дошки

Укладання паркетної дошки у Харкові

Якщо одним із найблагородніших видів підлогових покриттів є паркет, а найзручнішим і найпростішим у укладанні є ламінат, то паркетна дошка поєднує в собі найкращі властивості цих покриттів. За своїм складом паркетна дошка є багатошаровим матеріалом з натурального дерева, що має товщину до 25 мм і складається з верхнього декоративного шару, покритого кількома шарами лаку, проміжного шару з хвойних порід дерева і нижнього шару, що представляє собою дерев'яний шпон або фанеру товщиною 2-3 мм. Усі шари чергуються за напрямом волокон і склеєні між собою спеціальним складом. В цілому, паркетна дошка є натуральним, екологічним і довговічним матеріалом.

За принципом укладання паркетної дошки можна виділити два основні методи: клейовий та плаваючий. Перший метод є укладання підлогового покриття на клей на, попередньо підготовлену основу. Плаваючий спосіб є укладання паркетної дошки на підкладку, тобто, ідентичний принципу укладання ламінату, що, у разі потреби, значно спрощує заміну окремих елементів паркетної дошки.

Перед укладанням паркетної дошки необхідно якісно підготувати основу. Підлога повинна мати рівну, гладку поверхню, домогтися якої можна виконавши стяжку підлоги у квартирі або заливку самовирівнювальної підлоги. В обох випадках перед укладанням паркетної дошки необхідно дати підлозі повністю висохнути.

Процес укладання паркетної дошки в квартирі не можна віднести до складних видів оздоблювальних робіт, але існують певні тонкощі та нюанси, від застосування яких залежить якість укладання паркетної дошки та довговічність її експлуатації. З огляду на чималу вартість даного оздоблювального матеріалу, краще довірити його укладання досвідченим фахівцям, на рахунку яких не одна сотня укладених квадратних метрів паркетної дошки.