Влаштування підлоги на лагах у Харкові

Вартість підлоги на лагах від 400 грн/м2
  • Вирівнювання великих перепадів підлоги
  • Підлога з екологічно чистих матеріалів
  • Тепла та комфортна підлога
  • Можливість приховати комунікації
  • Відмінна звукоізоляція підлоги
  • Висока швидкість монтажу
  • Легка вага конструкції

Монтаж дерев'яної підлоги в квартирі

Одним із варіантів вирівнювання рівня підлоги в квартирі є влаштування підлоги на лагах. Цей варіант використовується набагато рідше, ніж чорнова стяжка або бетонування підлоги у квартирі, проте заслуговує на окрему увагу. У даного методу лише один істотний недолік - це вартість матеріалів, в середньому вона в 2 рази вище вартості матеріалів, необхідних для бетонування підлоги. Але не варто засмучуватися - переваг підлоги в квартирі, змонтованої на лагах, значно більше.

Після закінчення етапу робіт з чорнового оздоблення квартири, тобто після закінчення всіх мокрих, брудних та пильних робіт, можна приступати до влаштування підлоги на лагах. Основною перевагою підлоги на лагах є використання натуральних будівельних матеріалів, зокрема деревини, що має відмінні теплоізоляційні характеристики. Цей метод дозволяє змонтувати підлогу на будь-якій висоті без збільшення навантаження на перекриття. Під підлогою створюється вентильований простір, в якому можна розташувати будь-які інженерні комунікації та влаштувати додаткову звукоізоляцію утеплення.

Для того, щоб підлога на лагах служила вам тривалий час, необхідно суворо дотримуватися технології його монтажу. Тут йдеться не тільки про дотримання правильної технології складання підлоги на лагах, але і про правильний підбір складів, що грунтують, для дерева, антисептиках, і якісною обробкою ними всіх дерев'яних елементів. Тому таку роботу краще довірити фахівцям, які розуміються на влаштуванні підлоги на лагах у Харкові.