Укладання ламінату в Харкові

Вартість укладання ламінату від 130 грн/м2
  • Укладання ламінату по диагоналі
  • Пряме укладання ламінату
  • Укладання ламінату на підлогу
  • Укладання ламінату на дерев'яну підлогу
  • Укладання ламінату на стяжку
  • Укладання ламінату на стіну
  • Укладання ламінату на стелю

Монтаж ламінату у квартирі

Одним з найпопулярніших видів підлогових покриттів під час комплексного ремонту квартири є ламінат – багатошарове покриття, основою якого є ДВП, а декоративний шар імітує будь-яке покриття: камінь, паркет, плитку та ін. Основною перевагою даного оздоблювального матеріалу є простота і, відповідно, швидкість його монтажу.

Установка ламінату в квартирі проводиться на попередньо підготовлену основу. Найчастіше це чистова стяжка підлоги або заливка наливної підлоги, яка повинна мати гладку рівну площину. При монтажі ламінату на нерівну поверхню термін експлуатації ламінату значно знижується. Якщо поверхня має, навіть невеликі западини або височини, замкове з'єднання в цих місцях схильно до незначних рухів, що призводить до їх розхитування і руйнування. Як наслідок, ламінована підлога втрачає свій гарний зовнішній вигляд. Також стяжка підлоги повинна пройти весь цикл висихання. Волога, що міститься в стяжці, негативним чином впливає на матеріал, з якого виконана ламінована підлога.

Процес настилу ламінату починається з настилу підкладки, яка виконує функцію додаткової тепло та шумоізоляції. Існує кілька видів підкладки, що відрізняються своїми характеристиками. Найбільшу популярність здобули підкладки зі спіненого поліетилену, пробки, пінополістиролу. Після укладання підкладки можна приступати до укладання ламінату. Залежно від типу ламінату він може монтуватися за допомогою склеювання панелей або за допомогою замкових з'єднань. Після монтажу встановлюють плінтус. На цьому процес укладання ламінованої підлоги у Харкові можна вважати завершеним.

Відносну простоту монтажу ламінату ускладнює використання правильної технології його монтажу. Як і будь-який інший матеріал, ламінат має певний діапазон лінійного розширення, залежно від температури повітря та вологості у приміщенні. Дуже важливо це враховувати, інакше може статися здуття ламінованої підлоги і поява хвиль на його поверхні. Тому, для досягнення якісного готового результату, необхідно дотримуватись правил його укладання.