Монтаж теплої підлоги в Харкові

Вартість монтажу електричної теплої підлоги 250 грн/м2
  • Укладання нагрівального мату
  • Укладання нагрівального кабелю
  • Монтаж інфрачервоної підлоги
  • Монтаж плівкової теплої підлоги
  • Укладання теплої підлоги під плитку
  • Укладання теплої підлоги під ламінат
  • Підключення терморегулятора

Укладання теплої електричної підлоги у квартирі

Для того, щоб у наших квартирах було тепло та комфортно, наші будинки мають автономну або централізовану систему опалення. Зазвичай вона є системою нагрівання та циркуляції води, яка циркулює по трубах і віддає тепло приміщенню за допомогою радіаторів опалення. Але це не єдиний спосіб обігріти свою квартиру. Є ще один метод, хоча найчастіше він використовується як допоміжний. Йдеться про електричну теплу підлогу. Найчастіше його функцією є не забезпечення основного опалення у квартирі, а підігрів поверхні підлоги до зручної температури. Особливо його наявність актуальна, коли у квартирі є маленькі діти.

Електрична тепла підлога в квартирі - це різного типу нагрівальний елемент, що укладається в стяжку підлоги або безпосередньо під покриття для підлоги і живиться від електричної мережі. Існує кілька основних видів електричної теплої підлоги: нагрівальний кабель, нагрівальний мат та інфрачервоне плівкове покриття. У кожного з них є свої особливості, що зумовлюють сферу їх застосування та технологію монтажу.

Монтаж теплої електричної підлоги в Харкові проводиться як під час капітального ремонту квартири та ванної кімнат зокрема, так і на етапі косметичного ремонту квартири безпосередньо перед укладанням підлогового покриття.

Для укладання електричної теплої підлоги не обов'язково мати якісь спеціальні навички, але знати деякі особливості монтажу певного їх виду необхідно. Для отримання бажаного результату важливо правильно розрахувати кількість нагрівальних елементів на квадратний метр та виконати підготовку основи перед його монтажем згідно з вимогами. Якщо всі розрахунки та укладання електричної теплої підлоги виконані з дотриманням технології, то цей вид опалення додасть вашому житлу додаткового комфорту і служитиме вам довгий час.