Послуги з укладання плитки

Вартість укладання плитки від 500 грн/м2
 • Кладка плитки на стіни, підлогу, укоси.
 • Укладання фризу та декорів
 • Затирання плитки епоксидною затиркою

Компанія «Trofimov» спеціалізується на виконанні ремонту під ключ будь-яких об'єктів, у тому числі – санвузлів та інших приміщень, де потрібно покласти плитку, ми працюємо у Харкові та області.

Облицювання плиткою стін та підлог – це один з найтрудомісткіших, тривалих і витратних етапів ремонту. Тому дуже важливо, щоб усі роботи були виконані якісно та надійно – і ми гарантуємо це Вам.

Замовляючи у «Trofimov» укладання плитки, Ви отримуєте бездоганну якість роботи, точне дотримання термінів та найвигідніші ціни.

Базова ціна всіх етапів вказана у відкритому прайсі на сайті – орієнтуючись на нього, Ви можете самостійно «прикинути» бюджет, що дуже зручно.

Схема роботи з укладання плитки

Як будується співпраця?

 1. Ми отримуємо Вашу заявку та погоджуємо час візиту майстра для проведення вимірів.
 2. Майстер приїжджає у зручну для Вас дату та час, знімає виміри – це абсолютно безкоштовно.
 3. На підставі вимірів ми складаємо попередній кошторис, в якому вказується обсяг робіт, етапи та терміни.
 4. Ми з Вами погоджуємо кошторис з урахуванням матеріалів, вносимо поправки, якщо вони знадобляться.
 5. Основний етап – укладання кахлю відповідно до затвердженого плану робіт.
 6. Складання звітності – які роботи було виконано за фактом, скільки було використано матеріалів.
 7. Здача готової роботи та підписання актів.

Всі ці етапи прописуються в договорі, і ми виконуємо неухильно кожен його пункт. Договір захищає Ваші інтереси та виключає будь-які спірні ситуації – усі роботи з укладання плитки на підлогу/стіни виконуються чітко, швидко та відповідно до узгодженого плану.

Причини замовити укладання плитки в компанії Trofimov

 1. Досвід: компанія була заснована в 2008 році, і за 11 років успішної роботи ми виконали сотні проектів різної складності, у тому числі з укладання плитки. Такий досвід дозволяє нам гарантувати Вам ідеальну якість робіт за розумної вартості;
 2. Підбір матеріалів: допоможемо Вам вибрати матеріали, які оптимально підійдуть для реалізації проекту. Професійна допомога у підборі матеріалів допомагає заощадити час і гроші – Ви точно знатимете, яка саме плитка Вам підійде, де її придбати і скільки її знадобиться;
 3. Постійний штат майстрів: наша компанія – це команда справжніх профі, і ми абсолютно впевнені у кваліфікації та досвіді кожного майстра. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що реалізацією Вашого проекту будуть займатися надійні, перевірені спеціалісти, за якість яких ми ручаємося;
 4. Чітке дотримання термінів: при наданні послуг ми суворо дотримуємося всіх домовленостей, в тому числі щодо дотримання термінів укладання плитки. Всі роботи виконуються вчасно та в повному обсязі, ми ніколи не «тягнемо» час, незалежно від складності проекту та загальної завантаженості команди;
 5. Європейський сервіс: у «Trofimov» Ви отримуєте всебічну підтримку на всіх етапах співпраці – професійні консультації, точне дотримання домовленостей та фінансову прозорість;
 6. Чесні ціни: вартість робіт узгоджується на етапі підписання договору, і вона залишається незмінною на момент здачі об'єкта. Всі ціни вказані у відкритому прайсі на сайті, Ви завжди знаєте скільки і за що платите.
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Додаткові знижки

Етапи укладання плитки

Незалежно від того, укладається плитка на підлогу або на стіни, потрібна серйозна підготовча робота, що включає кілька етапів.

Найчастіше за часом і трудомісткістю ця робота виходить складніше, ніж укладання кахлю. Все залежить від особливостей проекту, розміру приміщення, схеми розкладки та інших факторів, що у кожному випадку розглядаються індивідуально.

 1. Підготовка поверхні: Цей етап залежить від того, на яку поверхню укладається плитка. Поверхня вирівнюється, при необхідності проводиться додаткове зміцнення та гідроізоляція.
 2. Підрізання плитки: на цьому етапі необхідно підрізати плитку в таких місцях і таким чином, щоб загальна композиція укладання залишалася гармонійною, без помітних розбіжностей за розмірами підрізаних і цілих плиток.
 3. Укладання кахлю: найчастіше укладання виконується від центру поверхні (будь то підлога або стіна) – це дозволяє створити чіткий малюнок по всьому приміщенню. Від центру викладка плитки «нарощується» до країв, рівномірно і акуратно, а крайні плиточки підрізаються на місці – це потрібно майже завжди, навіть за наявності проекту та чітких вимірів. Приміщення дуже часто мають неправильну форму, тому контури та розміри плитки доводиться коригувати на місці.
 4. Затирання швів: фінальний етап, який надає оформленій поверхні завершеного та естетичного вигляду, а також робить її функціональною та практичною.

Вартість укладання плитки

За 11 років плідної роботи ми сформували таку цінову політику, яка забезпечує Вам максимальну вигоду та дозволяє якісно та недорого відремонтувати будь-яке приміщення.

Ми ніколи не «задираємо» розцінки з розрахунку на разовий високий прибуток. Навпаки, ми зацікавлені у довгостроковій співпраці та збереженні гарної репутації, тому завжди пропонуємо найвигідніші умови, які дозволять Вам точно вписатися до бюджету. Якщо є якісь моменти, на яких можна додатково заощадити під час укладання плитки – ми обов'язково про це повідомимо.

Всі ціни вказані у прайсі на сайті у вільному доступі - Ви завжди знаєте скільки і за що платите.

Підсумкова ціна робіт узгоджується індивідуально, залежно від масштабу, складу та складності робіт, використовуваних матеріалів та інших факторів. Точна вартість ремонту фіксується під час укладання договору, на початок робіт, і вона залишається незмінною. Ми виконуємо роботи з укладання плитки на підлогу та стіни, працюємо у Харкові та області.