Площа квартири 30-70 м2
Термін виконання 2-4 місяці
Вартість робіт 4000-6000 грн/м2
Вартість загальнобудівельних матеріалів 1500-2500 грн/м2
Кількість виконавців 2-4 чол.
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Що важливо знати про ремонт вторинного житла?

Ремонт квартири у вторинному житлі найчастіше має капітальний характер. Погодьтеся, досить складно виконати косметичний ремонт квартири, коли в ній складно знайти досить рівну стіну чи прямий, рівний кут. Також все ускладнює стан електропроводки та труб водопроводу, каналізації та опалення, які вже відслужили свій термін. Тому ремонт квартири у вторинному житлі нічим не відрізняється від капітального ремонту квартири.

Квартири в будинках, яким 30-50 років, просто потребують ремонту, і не вибірково, а повсюдно. Всі ми прагнемо кращого – ремонт квартири не виняток. Раніше допуски та норми будівельних робіт цілком влаштовували мешканців. В даний час наші вимоги значно зросли, і ми перестали миритися з нерівними підлогами та кривими стінами. Напевно не зовсім розумно використовувати для обробки нерівних поверхонь досить дорогі матеріали.

Щодо комунікацій все ще плачевніше. Старе алюмінієве проведення вже не може впоратися з великою кількістю нової побутової техніки. Старі металеві труби водопроводу та опалення іржавіють від постійного контакту з водою, від чого зростає ризик протікання. Чавунна каналізація теж не може похвалитися своєю довговічністю, від чого через найслабші місця починає проникати неприємний запах. Кожен із нас зможе доповнити список причин зробити ремонт квартири у вторинному житлі власними причинами. Можна сказати лише одне – рішення зробити капітальний ремонт вторинної квартири – це рішення мудрої людини, яка бажає йти в ногу з часом.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Ремонт вторички (хрущовки) у Харкові

Ремонт вторинного житла є досить складним та відповідальним заходом, що вимагає граничної концентрації та грамотного підходу всіх його учасників. Адже від професіоналізму та злагодженої роботи виконавців залежить довговічність та безтурботність експлуатації вашого оновленого житла.

Вартість ремонту вторинної квартири у Харкові

Капітальний ремонт квартири на вторинному ринку зазвичай обходиться власнику дещо дорожче, ніж аналогічна дія в новобудові. Це пояснюється потребою демонтажу старих систем опалення, водопостачання та відведення, видалення старого електророзведення та порятунку від іншої "спадщини". Якщо ж йдеться тільки про оздоблення стін, то вартість ремонту вторинної квартири може поступатися новобудові за рахунок вже виконаних чорнових робіт.

Формують остаточний цінник такі фактори:

 • квадратура приміщення;
 • потреба у переплануванні квартири;
 • матеріал стін та підлоги, що підлягає усуненню;
 • кількість операцій, внесених у кошторис;
 • вартість вибраних матеріалів.
Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Етапи ремонту вторинного житла компанією Trofimov

Починається ремонт квартири у хрущовці з первинної консультації та проекту, за яким визначається послідовність робіт. На цьому етапі розраховується необхідна кількість матеріалів і визначаються властивості, якими вони повинні мати.

Ремонт квартир вторинного житла ціни та тривалість роботи починають формуватися ще на стадії створення дизайнерського та технічного проектів. Вирішальним фактором при їх створенні є квадратура та бюджет замовника. У будь-якому випадку, ціна ремонту хрущовки під ключ у Trofimov буде конкурентною і не руйнівною.

Питання та відповіді
 • Скільки коштує ремонт у вторинному ринку?

  Вартість ремонту квартири під ключ у вторинному ринку, найчастіше, трохи дорожче, ніж у новобудові за рахунок присутності робіт з очищення старої обробки. Детальну вартість робіт з ремонту квартири у вторинному центрі можна прорахувати тільки за проектом.

 • З чого розпочати ремонт у вторинному ринку?

  Комплексний ремонт квартири зазвичай починається з демонтажу старої обробки і, дуже часто, з перепланування. В іншому, всі етапи ідентичні до ремонту квартири в новобудові.

 • Які відмінності в вторинному ремонті від ремонту в новобудові?

  Основною відмінністю є наявність/відсутність робіт із підготовки квартири до ремонту. У вторинному порядку доводиться дотримуватися правил проведення гучних робіт на відміну від ремонту квартири в новобудові. Інші відмінності не суттєві.

 • Етапи ремонту вторинного житла

  Ремонт квартири вторинного житла під ключ включає наступні етапи: демонтажні роботи та перепланування; штукатурні роботи та стяжку підлоги; заміну водопроводу, каналізації, опалення та електрики; монтажні та чистові оздоблювальні роботи; декоративне оздоблення стін, стелі та підлоги.