Шпаклювальні роботи в Харкові

Вартість шпаклівки стін від 100 грн/м2
  • Шпаклівка стін
  • Шпаклівка стелі
  • Шпаклівка під шпалери
  • Шпаклівка під фарбування
  • Шпаклівка укосів
  • Шпаклівка арки
  • Шпаклівка коробів

Шпаклівка стін та стелі у квартирі

Одним з видів чистових оздоблювальних робіт, що виконуються на першому етапі, є шпаклювальні роботи. Шпаклювальні роботи можна описати як тонке доведення, вирівнювання поверхонь стін та стелі до певного стану – під поклейку шпалер або під фарбування. Залежно від того, який стан повинні мати стіни або стеля для нанесення певного декоративного покриття, використовуються різні технології шпаклювання.

Так як, найчастіше, як декоративне оздоблення стін застосовуються шпалери, то перед їх поклейкою, по оштукатуреним стінам або стінам з гіпсокартону, має бути виконане шпаклювання стін під шпалери. У випадку стін з гіпсокартону, шар шпаклівки може бути значно тоншим, але з'являється необхідність армування та закладення стиків листів гіпсокартону. Технологія шпаклівки стелі під шпалери нічим не відрізняється від технології шпаклювання стін. Різниця полягає лише в тому, що поклейку шпалер на стелю впевнено витісняє фарбування стелі, тому шпаклівка стелі під шпалери стає більш проміжним етапом підготовки його до фарбування. В даному випадку замість шпалер, стеля обклеюється малярним флізеліном або склополотном.

Найчастіше, фарбувальні роботи в інтер'єрі мають відношення до стелі або до віконних укосів, отже, підготовкою цих поверхонь є шпаклівка стелі та укосів під фарбування. Результатом якісної підготовки поверхні під фарбування має бути рівна, гладка площина, що не містить навіть найменших дефектів, наявність яких легко перевірити за допомогою спрямованого на стіну, стелю або укоси джерела світла.

Шпаклівка стін та стель у Харкові під будь-який вид декоративного оздоблення досить складний, брудний та запилений процес, від якого залежатиме зовнішній вигляд декоративних покриттів та загальна картинка ремонту квартири в цілому. Тому виконання цього виду робіт найкраще довірити досвідченим фахівцям.