Площа квартири 30-80 м2
Термін виконання 1-2 місяці
Вартість робіт 2000-2500 грн/м2
Вартість загальнобудівельних матеріалів 1000-1500 грн/м2
Кількість виконавців 1-2 люд
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Коли потрібний косметичний ремонт квартири?

Косметичний ремонт квартири під ключ – це один із видів ремонту, який передбачає виконання ремонтно-оздоблювальних робіт без глибокого втручання в інженерні комунікації. Основною метою косметичного ремонту квартири є оновлення декоративних покриттів на стінах та заміна підлогових покриттів. Для отримання якісного результату найчастіше є необхідність виконання легкого вирівнювання стін та підлоги.

Виконання косметичного ремонту квартири на продаж властиво для квартир, розташованих у будинках вторинного ринку житла, за відсутності необхідності заміни електропроводки. У такому випадку у квартирі вирівнюються площина стін, лінії кутів, лінії плінтуса та примикання стіни та стелі. Підлогу вирівнюють за допомогою заливки самовирівнювальної суміші. Всі ці роботи не займають багато часу та не вимагають великої кількості будівельного матеріалу. Тому цей вид ремонту можна віднести до ремонту квартири економ класу.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Косметичний ремонт квартири недорого у Харкові

Косметичний ремонт може бути виконаний і в добре відремонтованій квартирі все з тією ж метою оновлення декоративних покриттів. Різниця полягає лише в тому, що в даному варіанті стіни і підлогу не потрібно вирівнювати, оскільки вони були вирівняні під час капітального ремонту квартири. Існують і менш приємні причини зробити косметичний ремонт у квартирі.

Ви можете мимоволі стати як винуватцем так і постраждалим від затоплення сусідів, ваша дитина вибрала як мольберт стіни, обклеєні шпалерами або ваш домашній вихованець дуже любить точити пазурі об укоси. Рішенням будь-якої з цих ситуацій є косметичний ремонт квартири або кімнати, оскільки ціна на нього значно нижча, ніж на капітальний ремонт. Незважаючи на те, що косметичний ремонт квартири – це відносно недорогий захід, який не займає багато часу, його краще довірити професійним оздоблювальникам з великим досвідом робіт.

Вартість косметичного ремонту у Харкові

Ціна косметичного ремонту під ключ залежить від багатьох факторів. У кошторисі враховується складність та обсяг робіт, витрати на матеріали, загальна площа приміщення, терміни виконання ремонту та інші критерії. Використання якісних фірмових матеріалів може збільшити витрати, але з лишком окупиться за рахунок естетичних характеристик та довговічності отриманого результату.

Визначити, скільки коштує косметичний ремонт квартири можна, розрахувавши сумарний еквівалент витрат на один квадратний метр. У компанії «Trofimov» середнє значення цієї суми без урахування витрат на матеріали знаходиться в межах 2000-2500 грн/м2.

Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Етапи косметичного ремонту квартири компанією Trofimov

Косметичний ремонт квартири на продаж дозволить значно збільшити її ринкову вартість. Кваліфіковані майстри «Trofimov» швидко та якісно виконають усі необхідні роботи та повністю підготують житло до продажу. Косметичний ремонт може включати такі етапи:

 • підготовчі роботи з видаленням старих зношених матеріалів;
 • вирівнювання поверхні стін та стель;
 • реставрація покриття для підлоги;
 • заміна сантехніки, вікон та дверей;
 • фарбування та наклейка шпалер;
 • фінішні роботи.

Компанія «Trofimov» здійснить косметичний ремонт квартири терміново та оперативно, допоможе заощадити ваші сили, гроші та час.

Питання та відповіді
 • Що означає косметичний ремонт квартири?

  Косметичний ремонт квартири – це комплекс робіт із заміни чистових оздоблювальних матеріалів. Косметичний ремонт не передбачає заміни комунікацій.

 • Скільки коштує ремонт квартири?

  Вартість косметичного ремонту квартири обумовлюється площею та обсягом робіт. У середньому вартість робіт варіюється в діапазоні 2000-2500 грн/м 2 . Середня ціна косметичного ремонту.

 • Скільки часу триває ремонт квартири?

  Тривалість косметичного ремонту квартири залежить від площі та становить у середньому 1-2 місяці.

 • Строки косметичного ремонту.

  Терміни косметичного ремонту квартири залежить від площі та становить у середньому 1-2 місяці.

 • З чого розпочати косметичний ремонт

  Косметичний ремонт слід розпочинати з очищення старого оздоблення, перевірки якості основ та їх підготовки для майбутнього чистового оздоблення.