Монтаж систем вентиляції та кондиціювання

Виконуючи капітальний ремонт квартири варто заздалегідь подбати про створення комфортних умов життя. У їх список, крім якісного опалення та звукоізоляції квартири повинні входити система вентиляції та кондиціювання приміщень.

Функцією системи вентиляції є організація циркуляції повітря у квартирі, особливо у вологих зонах та на кухні з метою забезпечення комфортного балансу вологості та видалення неприємних запахів у квартирі. Провітрювання приміщень завжди позитивно позначалося на нашому здоров'ї, тому організацію системи вентиляції в квартирі можна вважати необхідністю. Це завдання можна вирішити, відкривши вікна в режим провітрювання, але коли під вікнами вашої квартири пролягає вулиця з жвавим рухом транспорту, то в квартиру потрапить не свіже повітря, а шум і вихлопні гази, які тільки посилять незручності, що виникли.

З системою кондиціонування у квартирі всі ми знайомі трохи краще, ніж із системою вентиляції. Її основною функцією є охолодження приміщення у спекотні літні дні та створення в ньому комфортного мікроклімату, особливо коли ваша квартира розташована на південній стороні будівлі. В даному випадку, спроба остудити приміщення, відкривши вікна, не принесе належного ефекту, адже охолодження квартири у такий спосіб можливе лише за наявності різниці температур у квартирі та за її межами. Сучасні кондиціонери мають низку додаткових функцій, метою яких є досягнення максимального комфорту.

Роботи з організації системи кондиціювання та вентиляції розбиваються на два етапи. Перший з них - прокладання магістралей - проводиться на етапі чорнового оздоблення квартири. Другий та останній етап – монтаж та підключення обладнання – виконується після закінчення чистової обробки. Щоб системи вентиляції та кондиціонування якісно справлялися зі своїми завданнями, їх монтаж повинен здійснюватися лише досвідченими фахівцями та лише згідно з попередньо складеним технічного проекту.