Монтаж багетів у Харкові

Вартість монтажу багетів від 60 грн/мп
  • Монтаж багету на стіну
  • Монтаж багету на стелю
  • Встановлення стельового плінтуса
  • Монтаж гіпсових багетів
  • Встановлення багету з пінопласту
  • Встановлення багету з поліуретану
  • Монтаж стельового фризу

Встановлення стельового плінтуса у квартирі.

Існує чимало прийомів для оригінального декорування приміщень. Це може бути ліпнина, зібрані з гіпсокартону декоративні елементи, використання натурального або декоративного каменю в інтер'єрі та багато іншого. Але найпопулярнішим і найзвичнішим рішенням цього питання є монтаж багетів.

Традиційно цей елемент встановлюється в місці примикання стіни та стелі та виділяє його в інтер'єрі. В даний час існує кілька різновидів стельових багетів, що відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені. Найбільшу популярність здобули багети з пінопласту та пінополістиролу. Їх основною перевагою є низька вартість та простота монтажу. Наступними у цьому списку йдуть багети з пінополіуретану – це середній за вартістю сегмент стельових плінтусів. Пінополіуретан - Гнучкий, але досить щільний матеріал, за рахунок чого більш довговічний. Найіндивідуальнішими можна вважати багети з гіпсу. Досить часто їх виготовляють на замовлення, завдяки чому вони можуть мати будь-яку форму та розмір.

Кожен із усіх видів багетів відрізняється не лише матеріалом, з якого він виготовлений, а й технологією монтажу. Монтаж багетів зазвичай здійснюється на етапі шпаклівки стін та стель під час ремонту квартири, безпосередньо перед шпаклівкою стін та стель. Щоб багети зберігали свій зовнішній вигляд довгий час, їх монтаж повинен бути здійснений за допомогою конкретного матеріалу. Складність монтажу багетів полягає ще й у акуратній стиковці їх у кутах. Все це позбавляє можливості здійснити якісний монтаж багетів самостійно без певного досвіду, тому цю роботу краще довірити фахівцям.