Влаштування підлоги в квартирі

Одним із перших етапів капітального ремонту квартири у Харкові є вирівнювання підлоги. Цей етап відноситься до чорнового оздоблення квартири і може бути виконаний декількома способами. Вибір методу вирівнювання підлоги в квартирі залежить від рівня перепаду, а відповідно від середньої товщини шару. Підлога у квартирі повинна мати суцільну горизонтальну площину, тобто. не мати ступенів та перепадів між кімнатами. Виняток може становити лише облік товщини фінішного покриття для підлоги. У такому випадку рівень підлоги в кімнатах з різними типами покриття для підлоги повинен відрізнятися на різницю їх товщини. Тоді готова підлога у квартирі, незалежно від матеріалу, матиме одну суцільну площину.

При невеликому перепаді рівня підлоги в квартирі, для її вирівнювання застосовується укладання стяжки або заливка підлоги самовирівнюючою сумішшю. При значній різниці рівня підлоги в різних частинах квартири застосовується поняття чорнової стяжки або бетонування та монтаж підлоги на лагах. Кожен із способів вирівнювання великого перепаду рівня підлоги відрізняється від інших не тільки функціональними особливостями, а й можливістю застосування в тих чи інших умовах. Наприклад, у будинку з дерев'яними перекриттями не рекомендується використання товстошарової стяжки або бетонування через їхню велику вагу. В даному випадку має місце підлога на лагах або бетонування підлоги легким бетоном, а так само укладання під стяжку утеплювача необхідної товщини.

Влаштування підлоги в квартирі, як правило, виконується на наступному після штукатурних робіт етапі. Це пов'язано з тим, що під час штукатурних робіт, частина штукатурного розчину неминуче потрапляє на підлогу, а виконуючи роботи в послідовності, що рекомендується, ми виключаємо можливість забруднити або зіпсувати підлогу. Це критично лише у випадку з влаштуванням підлоги на лагах. У випадку з чорновою стяжкою або бетонуванням підлоги, послідовність робіт з штукатурки стін та влаштування чорнової підлоги не має принципового значення.

Враховуючи, що влаштування підлоги в квартирі дуже важливий і відповідальний етап, від якого залежить якість ремонту квартири в цілому, не варто нехтувати дотриманням вже перевірених технологій, а варто залучити для цих цілей досвідчених фахівців, які зарекомендували себе на ринку ремонтно-оздоблювальних робіт Харкова.