Укладання декоративної плитки у Харкові

Вартість укладання декоративного каменю від 700 грн/м2
  • Укладання декоративного каменю на стіни
  • Укладання декоративної плитки на колони
  • Укладання декоративної плитки на укоси
  • Оздоблення арки декоративним каменем
  • Декоративний камінь на балконі
  • Декоративний камінь у передпокої

Укладання штучного каменю у квартирі.

В даний час ринок оздоблювальних матеріалів настільки широкий, що, зіткнувшись із завданням вибору декоративного оздоблення, на одному з етапів ремонту квартири у Харкові, ми відчуваємо певні проблеми. Якщо з оздобленням ванної кімнати все більш-менш зрозуміло - це, в основному, керамічна плитка або мозаїка, то з іншими приміщеннями все набагато складніше. Одним із оздоблювальних матеріалів, які не рідко застосовуються для декорування інтер'єру, є натуральний або штучний камінь.

Натуральний камінь в інтер'єрі застосовується не так часто, через його неабияку вартість. Його місце впевнено зайняв його декоративний двійник – штучний камінь. Виконаний з матеріалу на цементній або гіпсовій основі, він має невелику вартість і може мати вигляд практично будь-якого натурального каменю або цегли різної форми і розміру.

Укладання декоративного каменю в Харкові може мати місце в будь-якому приміщенні квартири - у передпокої або на балконі, на кухні або у вітальні. Не рідко штучний камінь застосовують для облицювання камінів. Його використовують як для суцільного облицювання стіни, так і для укладання будь-яких декоративних елементів.

Технологія укладання штучного каменю має деякі подібності з технологією укладання плитки. Декоративний камінь, залежно від його формату та малюнка, можна укладати як зі швом, так і без нього.

Укладання декоративного каменю – це досить складний творчий процес, якісно виконати який, під силу досвідченому плиточнику, якому і слід його довірити. Лише в такому випадку можна отримати бажаний результат - якісно укладений штучний камінь, що вдало гармонує з рештою декоративного оздоблення квартири.