Монтаж каналізації у Харкові

Вартість монтажу каналізації від 350 грн/точка
  • Заміна стояка каналізації
  • Монтаж труб каналізації
  • Заміна системи каналізації
  • Монтаж пластикової каналізації
  • Заміна каналізації у ванній кімнаті
  • Розведення каналізації в новобудові
  • Монтаж системи каналізації

Монтаж системи каналізації у квартирі

У цивілізованому світі людина завжди намагалася вдосконалити зручність та комфорт свого життя. У результаті процесу еволюції ми отримали у комфортне користування такі побутові блага, як електрика, водопровід та каналізацію. Найпершою системою «зручностей», що виникла понад 4 тисячі років тому, є каналізація. Якщо в давні часи каналізація мала вузьке призначення, в основному для відведення відходів життєдіяльності людини, то зараз до вищесказаного можна додати ще систему відведення стічних вод та виробничих відходів до спеціально відведених місць для їх подальшого очищення та рециркуляції.

Монтаж каналізації у Харкові є невід'ємною частиною комплексного ремонту квартири в новобудові, а також може бути викликаний виходом з ладу системи каналізації в квартирі, розташованої в будинку ще радянської будівлі. У радянські часи для монтажу системи каналізації застосовували чавунні труби, які за 30-40 років експлуатації не лише втратили свій зовнішній вигляд, а й значно погіршилася їхня пропускна здатність та герметичність з'єднань. Це може призвести до протікання та затоплення квартири знизу, а також до виникнення та поширення неприємного запаху в квартирі.

В даний час з'явилася велика різноманітність матеріалів для монтажу системи каналізації. Всі вони мають свої переваги та недоліки та застосовуються в різних умовах, але найбільшу популярність отримали поліпропіленові труби та з'єднання. Вибір правильного якісного матеріалу не гарантує отримання якісного результату без дотримання майстром відповідної технології монтажу. Так само як і водопровід, монтаж каналізації виконується не на один рік, а на більш тривалий термін, тому економити на матеріалах і рівні кваліфікації фахівців не рекомендується.