Роботи з шумоізоляції

Вартість шумоізоляційних робіт від 60 грн/м2

  • Звукоізоляція стін
  • Шумоізоляція підлоги
  • Шумоізоляція стелі
  • Звукоізоляція під стяжку
  • Шумоізоляція під гіпсокартон
  • Шумоізоляція труб
  • Звукоізоляція квартири

Ми виконуємо роботи з шумоізоляції у багатьох містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Одесі, Запоріжжі.

Звукоізоляція квартири вирішує проблему практично будь-яких шумових ефектів. Щоб підібрати оптимальний шумоізолюючий матеріал, потрібно визначитися з джерелом шуму, товщиною плит перекриття та стін. Також необхідно вирішити, який рівень шуму повинен залишитися після виконання звукоізоляції.

Види шумоізоляції

Квартира відноситься до особливого особистого простору, де людині хочеться відчувати спокій та затишок. Шумоізоляція квартири в Харкові передбачає створення перешкод для поширення звуку, послаблення шумового тиску. Потрібно розуміти, що шумоізоляція та звукоізоляція – це зовсім різні поняття.
Перший вид пригнічує небажані різкі звуки, залишаючи лише ті, які не впливають на фізіологічний та психічний стан. Проникаючи в приміщення, ослаблений шум не створює дискомфорту. До небажаних звукових подразників належать:

  1. Повітряні шуми. Звичний і найпоширеніший вид шуму. Це пральна машинка або телевізор, що працюють, гучно розмовляють сусіди, звуки музичного інструменту, плач дитини. Виникаючи у просторі, кожен із них здатний проникнути крізь підлогу, стелю чи стіни. Для панельних будинків економ класу встановлено рівень ізоляції повітряного шуму, що становить 50 дБ.
  2. Ударні шуми. Найнеприємніший вид шуму, що виникає при фізичному впливі на плити перекриття. З'являється він під час ремонтних робіт, перестановки меблів або гучних кроків. Допустимий показник для панельних будинків становить 60 дБ. Якщо показник перевищує цей параметр, потрібне проведення додаткової ізоляції ударного шуму.

Повітряний шум від ударного вирізняє зона поширення. Гучна музика здатна потурбувати тільки сусідів згори, а пересування меблів чи удари по радіаторах почує весь будинок. Звукоізоляція квартири дозволяє знизити рівень небажаних звуків: від гучного та розбірливого до тихого та невиразного.

Звукоізоляція стін

Вертикально розташовані поверхні найбільше потребують якісної звукоізоляції. Це пов'язано з якістю матеріалів, з яких вони виконані. Пазогребневі плити, газо- та пінобетон, керамоблоки добре пропускають звуки. Підвищеною шумопроникністю відрізняються монолітно-каркасні конструкції. Щоб зменшити рівень шуму, виконується шумоізоляція стін за допомогою гіпсокартонної перегородки, віброізоляційних матеріалів.

Стелі

Як водиться, на галасливих сусідів зверху скаржиться близько 70% мешканців багатоквартирних будинків. Вирішити проблему допоможе звукоізоляційна натяжна стеля, здатна максимально зменшити рівень шуму. Повну звукоізоляцію стелі у квартирі забезпечить монтаж сусідом зверху системи підлоги, що плаває.

Підлоги

Шумоізоляція підлоги в квартирі можлива шляхом створення плаваючої конструкції, що передбачає укладання звукоізолюючого пружного матеріалу між поверховим перекриттям та покриттям підлоги. З урахуванням несучих здібностей міжповерхових перекриттів конструкція може створюватися:

  • на лагах (дерев'яна) – передбачає застосування акустичної мінеральної вати, яка заповнює порожнечі;
  • на плитах (бетонна стяжка) – виконується з використанням шару спеціальної звукоізоляції.

Кожен вид шумо-або звукоізоляції відрізняється монтажем і видом матеріалів, що використовуються.

Сучасні матеріали

Сучасний ринок пропонує великий вибір звукоізоляційних матеріалів для знешумування квартири. Серед них найбільш ефективними вважаються:

  • мінеральна вата 50 мм здатна заглушити 95% шумів, зберігає тепло, але не підходить для малогабаритного приміщення, забирає цінні сантиметри;
  • шумоізоляційний матеріал «МаксФорте» - відмінна звукоізоляція для кімнат будь-яких розмірів,
  • панелі «Крафт» – відрізняються невеликою товщиною, доступною вартістю, легко наклеюються на стіни, поглинають близько 25 дБ;
  • м'які плити «Софтборд» - екологічний і пластичний матеріал, складається з тирси, повітряні порожнечі, що займають близько 70% загального обсягу, забезпечують гідну звукоізоляцію кімнати.

Ізоляційні матеріали відрізняються еластичністю, щільністю, технологією монтажу, стійкістю до води та горіння. Вони призначені для стінок різного типу.

У панельному будинку

Від поганої звукоізоляції від сусідів у квартирі найчастіше страждають мешканці панельних будинків чи новобудов. Щоб досягти тиші, потрібно зробити якісну шумоізоляцію. Не маючи певних навичок, не варто займатися самодіяльністю та робити ізоляцію самотужки. Команда досвідчених фахівців компанії «Трофімов» професійно впорається з будь-яким складним завданням, виконуючи ремонт під ключ.

Дотримання нормативів та знання сучасних матеріалів є головним аргументом якісного проведення ремонту. Співробітники компанії гарантують:

  • ціна звуко- та шумоізолюючих матеріалів нижче на 10%, ніж у магазинах;
  • постійний техконтроль об'єкта дозволяє заощадити 80% вашого часу;
  • вартість доставки будматеріалів нижча на 30%;
  • точні розрахунки повністю виключають перевитрату матеріалів;
  • 200% гарантія якісного виконання ізоляції приміщень у Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Запоріжжі.

Якщо хочете обезшумити квартиру – звертайтесь до професіоналів.

Ми виконуємо звуко- та шумоізоляцію у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, Запоріжжя.

Часто задавані питання

  • Який матеріал кращий?

    При виборі матеріалу враховується джерело шуму. Звукоізоляція підбирається з урахуванням конкретної ситуації. Для повноцінного захисту квартири за серйозного дискомфорту краще використовувати комплексне рішення, яке зможе запропонувати інженер-акустик. Для зниження незначних шумових забруднень виконують безкаркасне облицювання стін шумоізолюючим матеріалом під шпалери.

  • Скільки коштує звукоізоляція квартири?

    Виконання якісної звукоізоляції поверхонь потребує неабияких витрат. Проте витрачені кошти компенсуються спокоєм та комфортом мешканців.

  • Чи допомагає шумоізоляція від сусідів?

    Це залежить від ступеня та походження шумів. Їх можна або повністю усунути, або знизити інтенсивність до комфортних меж.

  • Чи варто робити шумоізоляцію своїми руками?

    Звичайно, можна, але не варто. Якщо відсутні певні навички та знання, можна зіпсувати матеріал. Гроші та час будуть витрачені, а чути сусідів збоку не перестанете. Краще встановлення ізоляції довірити професіоналам.

  • Який матеріал вибрати для стелі?

    До найбільш ефективних відносяться плитні або комбіновані волокнисті звукоізолюючі матеріали. Непоганий результат дають акустичні панелі, призначені для стелі. Це чудова альтернатива скловолоконним синтетичним матеріалам.

  • У яких містах ви робите шумоізоляцію?

    Компанія Трофімов виконує роботи з шумоізоляції у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві.