Штукатурка стін у Харкові

Вартість штукатурки стін від 250 грн/м2
  • Штукатурка стін у ванній кімнаті
  • Штукатурка стін по маяках
  • Вирівнювання стін штукатуркою за рівнем
  • Штукатурка стін під плитку
  • Штукатурка укосів
  • Штукатурка отворів
  • Штукатурка стелі

Штукатурні роботи у квартирі

Штукатурні роботи у Харкові – це один із найважливіших процесів під час капітального ремонту квартири. Найчастіше штукатурні роботи асоціюються з вирівнюванням стін і укосів, але іноді це поняття застосовується і до стелі. Штукатурка стін і стель у квартирі необхідна для того, щоб стеля, бетонна стіна або стіна, зведена з різних матеріалів для кладки придбали рівну площину і рівень. За допомогою штукатурних робіт можна сформувати правильну геометрію приміщення з рівними стінами та прямими кутами.

Зазвичай, більшість багатоквартирних будинків – цегляних, панельних або монолітних – не можуть похвалитися рівною стіною та правильною формою кімнат, та й різання штроб для укладання сантехнічних та електричних комунікацій не покращують їх зовнішній вигляд. Тому для якісного виконання чистових оздоблювальних робіт необхідно виконати не менш якісну чорнову підготовку основ у квартирі. А це якраз і є маячна штукатурка стін.

Залежно від типу приміщення для штукатурних робіт у Харкові використовують різні типи будівельних матеріалів. Наприклад, при ремонт ванної кімнати або інших зон з підвищеною вологістю рекомендується застосовувати суміші на цементній основі, для інших приміщень цілком можуть підійти штукатурні гіпсові суміші. Це не єдиний нюанс, який важливо знати, виконуючи цей вид робіт. Тому виконання штукатурки стін по маяках краще довірити досвідченим фахівцям, не з чуток знайомими з технологіями штукатурних робіт, адже від якості чорнового оздоблення квартири залежить можливість якісно виконати наступні чистові роботи.

Чистові матеріали не призначені для вирівнювання поверхонь – вони несуть лише декоративну функцію. Тому, наприклад, вирівняти стіну укладанням плитки на товстий шар клею - це не тільки блюзнірство і перевитрата будматеріалу, але і недотримання технології, що скорочує термін служби даних оздоблювальних матеріалів. Тож економія на штукатурних роботах практично завжди не виправдана.