Компанія «Trofimov» проводить демонтажні роботи у Харкові за розумними цінами. Послуги надаються досвідченими фахівцями, які здатні виконати демонтаж будь-якої складності. Ми використовуємо лише сучасні інструменти та технології.

Прайс лист

Розцінки в нашій компанії:

Найменування Од. вимірювання Ціна, грн
Демонтаж стін що не несуть (перегородки цегла)м2140
Демонтаж стін, що не несуть (перегородки бетон)м2450
Демонтаж цегляних стін та конструкційм3від 3000
Демонтаж бетонних стін без посиленням2від 1800
Демонтаж сантехкабіни (ціна від)шт.6500
Демонтаж стяжким2від 120
Демонтаж дерев'яної підлогим2від 150
Демонтаж віконних блоків без збереженняшт.від 400
Демонтаж сантехнічних приладівм2від 100
Демонтаж штукатурки, плитки, шпаклівким2від 80
Демонтаж стін з гіпсокартону, пластику, МДФм2від 100

Важливо: ціни в прайсі на демонтажні роботи – середні, і можуть відрізнятись в залежності від складності завдання та інших факторів. Уточнити актуальну вартість можна у наших телефонних консультантів.

Підготовка до демонтажних робіт

Навіть підготовку до демонтажних заходів необхідно довіряти фахівцям, оскільки це трудомістке завдання, яке вимагає навичок та спеціального інструменту для якісного виконання, виключення пошкодження важливих деталей.

Спочатку з приміщення забираються всі меблі, побутова техніка та інші елементи, які заважатимуть під час робіт. При необхідності відключається електроживлення, забираються освітлювальні прилади. Деякі предмети можна не видаляти, а накрити плівкою для захисту від пилу та будівельного сміття. Іноді для цього застосовується тканина чи поролон.

Різновиди демонтажних робіт

Наші спеціалісти проводять такі роботи:

 • демонтаж дверей та віконних блоків;
 • демонтаж труб та інших інженерних комунікацій;
 • демонтаж ванни та іншої сантехніки;
 • демонтаж штукатурки, покриттів стін та підлог;
 • демонтаж бетонних та цегляних стін, перегородок.

Необхідність виконання тих чи інших робіт під час ремонту квартири залежить від об'єкта та завдань, для яких потрібен демонтаж. Стандартна послідовність дій приблизно така: спочатку очищаються стіни, потім після прибирання сміття в мішки видаляється покриття зі стелі, а після цього демонтується підлогове покриття.

Питання та відповідь
 • Які демонтажні роботи ви робите?

  Ми виконуємо демонтаж перегородок із цегли та бетону, бетонних та цегляних стін, сантехніки, стяжки, дерев'яної підлоги, віконних блоків, штукатурки, плитки, шпаклівки, гіпсокартону, пластику, МДФ.

 • Яка ціна демонтажу плитки?

  Вартість демонтажу плитки – від 100 гривень за квадратний метр. Ціна на демонтажні роботи залежить від складності та обсягів робіт. Вартість демонтажу інших покриттів та матеріалів ви можете подивитися у нашому прайс-листі.

 • Вартість демонтажу підлоги?

  Ми виконуємо демонтаж дерев'яної підлоги. Вартість – від 150 гривень за квадратний метр.