Дизайн проект ванної кімнати

Вартість дизайн проекту від 1000 грн/м2
  • Перший варіант вже за 3 дні
  • Розробка технічного проекту
  • Грамотне розміщення сантехніки
  • Багато різноманітних стилів
  • Глибока 3D Візуалізація проекту
  • Суворе дотримання бюджету та термінів
  • Ведення проекту під час ремонту.

Необхідність дизайну проекту ванної кімнати.

Багато хто з нас запитує: - Чи можна зробити ремонт ванної кімнати без складання дизайн проекту? Звичайно можна, але тільки якщо йдеться виключно про типовий санвузл, розташований у типовому будинку, що включає стандартний набір сантехнічних приладів. В даному випадку проект існує в усній формі, без будь-якої конкретики та точного технічного розрахунку. А ось якщо Ви задумали ремонт санвузла, що має відтінок індивідуальності, ускладнений будь-якими декоративними елементами чи наявністю нестандартних сантехнічних приладів, то без глибокого проекту тут не обійтись.

На питання про необхідність виконати дизайн проект ванної є однозначна відповідь - Так! Проект ремонту санвузла допомагає вирішити безліч завдань та питань. Крім візуалізації, що дозволяє замовнику побачити та відчути готовий результат, підібрати колір та формат плитки, форму та розміри ванни та умивальника, проект дає чітке уявлення про бюджет ремонту в цілому. Також проект ванної кімнати дозволяє заздалегідь вибрати найбільш підходящу розкладку плитки і максимально комфортно розмістити сантехнічні прилади та аксесуари.

З технічного боку проект санвузла дає змогу виконати розведення водопроводу, каналізації та електрики за грамотно продуманою схемою та дозволяє розмістити сантехнічні та електричні виводи в потрібних місцях з ювелірною точністю. До технічної частини також можна віднести чітку узгодженість дій усіх учасників проекту – сантехніка, електрика та плиточника. Це дозволяє не лише виключити можливі помилки та огріхи в роботі, а й значно скоротити час виконання проекту без втрати якості.

Можна зробити висновок – необхідність дизайну проекту ванної кімнати з технічним ухилом залежить від складності задуму замовника. Тому чим більше стає відмінностей від типового ремонту, тим вищою є необхідність звернутися за допомогою до досвідченого дизайнера, послуги якого пропонує наша компанія разом з технічним супроводом кожного проекту.