Складання електрощита в Харкові

Вартість монтажу електрощита від 300 грн/шт
  • Установка електричного щита
  • Підключення автоматів
  • Підключення реле напруги
  • Підключення ПЗВ
  • Підключення дифавтомата
  • Підключення електролічильника
  • Заміна пробок на автомати

Монтаж електрощита у квартирі

Електропроводка у квартирі – це не тільки розведені по різних кімнатах шлейфи електричних кабелів та змонтовані у певних місцях розподільні коробки, вимикачі та розетки. Це детально продумана та грамотно реалізована досвідченими електриками інженерна система, що тягне свої електричні гілки у всі куточки вашої квартири. Коренем квартирної електричної мережі є розподільний щит. Від точного розрахунку номіналів усіх комплектуючих електрощита та їх грамотного підключення залежить зручність експлуатації, довговічність та безпека усієї квартирної електричної мережі.

Кілька десятиліть тому електричні щити оснащувалися, так званими пробками, які були розраховані на відносно невелику, але цілком достатню для того часу сукупну потужність електроприладів. Згодом на ринку з'явилася велика кількість побутової техніки, до якої ми швидко звикли, і без якої вже не можемо собі уявити своє комфортне життя. Зі зростанням кількості побутових приладів у квартирі поступово підвищувалося навантаження на нашу електричну мережу. Старі пробки з таким навантаженням упоратися не змогли. Їм на заміну прийшли інші, потужніші та надійніші автоматичні вимикачі, які зайняли своє місце в електричному щиті. І не лише вони.

Установка або заміна електричного щита – один з етапів робіт із заміни старої або монтажу нової електропроводки в квартирі і практично завжди виконується під час капітального ремонту квартири у Харкові. У комплект стандартного електричного щита повинні входити: реле напруги, один або кілька пристроїв захисного відключення, звичайні та диференціальні автоматичні вимикачі. Всі ці пристрої повинні мати певні параметри та бути змонтовані у певній послідовності.

Установка та підключення електрощита – складний та відповідальний процес, увагою до якого не можна нехтувати, а довірити краще виключно професійному електрику.