Площа квартири 33-100 м2
Термін виконання 2,5-6 місяців
Вартість робіт 4000-6000 грн/м2
Вартість загальнобудівельних матеріалів 1500-2500 грн/м2
Кількість виконавців 2-4 люд
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

Що важливо знати про капітальний ремонт квартири?

Кожен ремонт квартири чи будинку має починатися з проекту, адже будь-яка неточність чи невизначеність може призвести до затягування термінів ремонту та збільшення витрат. Після складання проекту можна розпочинати перший етап капітального ремонту – підготовчі роботи, які плавно перетікають у демонтажні. Після чого проводиться вивіз будівельного сміття і встановлюються вікна та вхідні двері.

Наступним кроком ремонту квартири або будинку проводиться формування стін та перегородок, їх оштукатурювання та стяжка підлоги. Також проводиться порізка штроб, монтаж чорнової електрики та сантехніки, після чого монтуються стелі та інші конструкції з гіпсокартону.

Після чорнового оздоблення слідує етап чистового оздоблення квартири або будинку, який починається зі шпаклівки стін, стель та віконних укосів. Паралельно виконується укладання плитки у ванній кімнаті та на кухні. Одним з останніх етапів ремонту є декоративне оздоблення квартири чи будинку.

Виконується поклейка шпалер, фарбування стель та віконних укосів, виготовляється укладання підлогових покриттів, монтаж плінтуса та дверних блоків. Закінчується капітальний ремонт квартири або будинку встановленням сантехприладів, встановленням меблів та побутової техніки, монтуються освітлювальні прилади та електрофурнітура.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
Ремонт
виконання ремонтних робіт

Капітальний ремонт квартири в Харкові

Капітальний ремонт квартири, будинку або офісу - дуже відповідальний і складний процес, якість виконання якого залежить від багатьох факторів. Тому отримати очікуваний результат від ремонту і уникнути непередбачених витрат можна лише звернувшись до професіоналів. Ціни на капітальний ремонт у квартирі Вас приємно здивують!

Вартість капітального ремонту квартир в Харкові від компанії Trofimov

Фіксована ціна за квадратний метр, невелика варіативність якої залежить від розцінок на матеріали та трудомісткості робіт, дозволить вам власноруч зробити розрахунок, скільки коштуватиме якісний капітальний ремонт квартири під ключ стандартного розміру.

З огляду на середню вартість ремонтних робіт плюс ціна загальнобудівельних матеріалів виходить від 2000 до 2500 грн. за квадратний метр, це реалістична та прийнятна ціна капітального ремонту квартири під ключ, на яку слід спиратися, плануючи капітальний ремонт.

Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Етапи капітального ремонту квартири

Ремонт зазвичай починається з підготовки та демонтажу, де головне – це прибрати сліди минулого ремонту, підготувавши площу приміщення до нової обробки.

Якщо потрібно зробити перепланування, його здійснюють на наступному етапі. Тоді ж забирають або встановлюють перегородки, декоративні архітектурні елементи (арки, ніші) та інші об'єкти.

Третій етап – цементні роботи, оштукатурювання стін, підготовка їх до подальшого оздоблення.

На наступному етапі виводяться труби під сантехніку та проводиться заміна або перепланування електрики.

Потім продовжуються оздоблювальні роботи, включаючи кладку плитки, гіпсокартонну обшивку. Після укладання плитки встановлюється сантехніка, а стіни можна готувати під фарбування або інше декоративне оздоблення.

Останній етап – це укладання покриття для підлоги, після якого капремонт квартир можна вважати завершеним.

Питання та відповіді
 • Скільки коштує капітальний ремонт квартири?

  Ціна капітального ремонту квартири залежить від багатьох факторів. Прорахувати докладну вартість ремонту квартири можна лише за дизайном проекту.

 • Скільки часу триває капітальний ремонт квартири?

  Капітальний ремонт квартири в середньому триває від 3 до 8 місяців залежно від складності та площі квартири.

 • Що входить до капітального ремонту квартири?

  Капітальний ремонт квартири передбачає комплексну заміну електрики, водопроводу, каналізації та опалення, високоякісну штукатурку стін, стяжку підлоги, монтажні та декоративні оздоблювальні роботи.

 • Як замовити ремонт квартири?

  Для замовлення капітального ремонту квартири достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати нам за номерами 0991716464, 0679890404.

 • З чого розпочати капітальний ремонт?

  Капітальний ремонт необхідно починати з розробки дизайну проекту. У такому разі весь ремонт пройде без додаткових тимчасових та фінансових витрат.