Наша компанія Trofimov проводить електромонтажні роботи в багатьох містах України: Києві, Дніпрі, Полтаві, Харкові, Одесі, Запоріжжі.. Надаємо послуги підприємствам і приватним особам за вигідними розцінками. Грамотно облаштована проводка, правильне підключення електроприладів – головні фактори безпечної експлуатації освітлювальних систем, енергозалежного обладнання. Виконання робіт із монтажу електрики вимагає наявності спеціальних допусків, навичок, знання правил розробки електромереж, укладання кабелю, підключення точок живлення. Складне завдання варто доручити професіоналам.

Якість не обговорюється - електрика може бути лише якісною, чи це не електрика. У нашій команді лише досвідчені електрики зі стажем. Ми виконуємо всі електромонтажні роботи тільки відповідно до прийнятих стандартів. Виконуємо монтаж електропроводки за технічним проектом або самостійно складаємо схему її монтажу. Працюємо тільки з перевіреними постачальниками та брендами матеріалів. Робимо прорахунок оптимального перерізу кабелю та номіналів автоматики. Для монтажу використовуємо тільки професійний інструмент та обладнання, завдяки чому максимально скорочуємо терміни виконання робіт. Крім укладання кабелю, встановлення та комутації розподільних коробок та монтажу електричного щита з автоматикою, наша компанія виконує окремі види електромонтажних робіт. Це – ремонт електропроводки, заміна та встановлення автоматів, встановлення електролічильника, складання та монтаж освітлювальних приладів, укладання теплої підлоги, заміна розеток та вимикачів, встановлення та підключення побутової техніки. На всі роботи проводимо прорахунок попереднього кошторису робіт та матеріалів, тому ви завжди заздалегідь знаєте вартість замовленої послуги

Послуги електрика

У побуті людини оточують різноманітні електроприлади. Без електрики неможливо займатися буденними справами: дивитися телевізор, користуватися плитою, зберігати продукти в холодильнику, прати і прибирати в будинку, квартирі. Без електрики не можна налагодити функціонування комерційних, виробничих, складських, адміністративних об'єктів. Електромонтажні роботи замовляють при капітальному ремонті, переплануванні, оздобленні приміщень, підключенні світлотехніки.

Робота проходить у кілька етапів:

 • складання проекту електропостачання об'єкта;
 • демонтаж старої проводки, щита, розеток, вимикачів;
 • підготовка приміщень для прокладання нової проводки;
 • монтаж та підключення розеток, вимикачів, ПЗВ;
 • монтаж електрощитів, автоматичних вимикачів;
 • підключення електроприладів, побутової техніки, освітлення.
 • укладання кабелю (укладання проводки)

Послуги електрика також включають розведення шлейфів слабострумових мереж: телевізійних, телефонних, інтернет-кабелів. Після завершення робіт з електрики спеціаліст перевіряє систему. Підготовлений об'єкт передається нами в експлуатацію замовнику за актом приймання-передачі виконаних електромонтажних робіт із кошторисом вартості.

Увага! Найпоширеніша причина пожеж – спалах проводки внаслідок зносу мереж або неправильного монтажу. Тому періодично потрібно перевіряти та замінювати дроти, електротехнічне обладнання, запрошуючи для роботи професіоналів.

Вартість, ціна за точку

Усі точки електрика оплачуються згідно з прейскурантом компанії. Пропонуємо найнижчу вартість електромонтажних робіт за всіма категоріями послуг. Ціна визначається після виїзду електрика за адресою у місті Харків та оцінки обсягу робіт. За фактом укладаємо договір на обслуговування та складаємо кошторис.

Таблиця 1. Прайс електромонтажних робіт

Найменування Од. вимірювання Ціна, грн
Штроби під провідпог. мвід 100
Укладання кабельного матеріалупог. мвід 25
Провід у гофріпог. мвід 35
Електроточка без фурнітуришт.120
Тепла підлогам2від 250
Електрофурнітурашт.від 80
Люстрашт.від 600
Автоматшт.від 100
Реле напругишт.200
Електролічильникшт.700
ПЗВшт.200
Електрощитшт.від 350

Ціна за точку виходить із розцінок, вказаних у прайс-листі. Окремі роботи, наприклад, штроблення стін та укладання кабелю оплачуються у грн/м. У компанії діє оптимальний діапазон цін, фінальна вартість узгоджується з клієнтом заздалегідь. На кожну послугу надаємо гарантію.

Щоб скористатися пропозицією компанії, залиште заявку на сайті або замовте зворотній дзвінок. Проконсультуємо з питань, що цікавлять, погодимо зручний для замовника час відвідування. Звертайтесь!

Ми виконуємо електромонтажні роботи в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, Запоріжжя.

Найменування Од. вимірювання Ціна, грн
Монтаж електроточки без фурнітуришт.від 120
Монтаж електрофурнітуришт.від 80
Порізка штроб під провідпог. мвід 100
Укладання дротупог. м25
Укладання дроту в гофріпог. м35
Встановлення світильниківшт.від 200
Установка розпаювальної коробки з розлученнямшт.350
Складання електроприладів (люстри, світильники і т.д.)шт.від 600
Укладання електричної теплої підлогим2від 250
Установка щитка під автомати (без автоматів) навіснийшт.350
Установка щитка під автомати (без автоматів) врізнийшт.від 400
Встановлення ПЗВшт.200
Встановлення реле напругишт.300
Установка однополюсного автоматашт.100
Установка двополюсного автоматашт.200
Підключення електролічильникашт.700
Монтаж LED-стрічким2100
Монтаж профілю для LED-стрічким2від 100

Види електромонтажних робіт

Електричні роботи в офісі, магазині, квартирі, службовому приміщенні або приватному будинку забеспечують безперебійну експлуатацію освітлювальної, побутової, цифрової та оргтехніки, виробничих верстатів та агрегатів. Монтаж електропроводки необхідний на кожному об'єкті, оскільки від цього залежить безпечне використання електромереж. Виїзд спеціаліста для електромонтажних робіт у Києві, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Одесі, Запоріжжі у нас замовляють у таких випадках:

 1. Власники квартири розпочали капітальний ремонт із заміною старої проводки.
 2. Покупці нерухомості в новобудові хочуть змінити розташування розеток, перенести на інше місце вимикачі або розвести електроланцюг за іншою схемою.
 3. Власникам промислового або комерційного об'єкта необхідні роботи електрика щодо підключення верстатного обладнання, силових агрегатів, установок.
 4. У житловій квартирі чи будинку відчувається специфічний запах гару – електропроводка знаходиться в несправному стані, і її потрібно негайно замінити.
 5. Після купівлі побутової техніки та електроприладів збільшилося робоче навантаження на мережу, тому потрібно збільшити потужність, для чого слід прокласти додатковий кабель.

Причини проведення робіт бувають різні. Компанія Trofimov надає повний комплекс послуг: від прокладання кабелів до робіт із встановлення захисних пристроїв відключення струму. Пропонуємо уточнити вартість монтажу електропроводки на сайті компанії.

Штроблення стін

Існує два варіанти розведення електричної проводки: зовнішній та прихований монтаж. Перший електромонтажний спосіб використовується рідко через естетичну непривабливість. Коли по периметру стелі та стін проходить провід від розподільної коробки, це виглядає некрасиво, заважає робити ремонт, розставляти меблі. Залишається висока ймовірність ненароком пошкодити кабель. Тому клієнти найчастіше замовляють у нас монтаж електрики прихованого типу за доступною ціною за роботу з електромонтажу.

Для прокладки електричних проводів потрібно зробити у стіні штроби для кабелів та отвори, у які слід встановити розподільну коробку. Трижильне проведення з'єднує точку споживання (розетку, вимикач) з електроживленням. Прорізати штроби можна у стінах з будь-якого матеріалу:

 • бетон – канавки прорізають за допомогою штроборізу на глибину 10-20 мм;
 • цегла – штроби ріжуть з урахуванням кількості та розмірів кабелю на глибину 10-20 мм та на 30 мм біля розетки або коробки;
 • гіпсокартон – прокладають через технологічні отвори в негорючих пластикових гофрованих трубах.

У дерев'яних будинках електромонтаж виконують одночасно із будівельними роботами. Якщо споруда вже побудована, здійснюють зовнішнє кріплення дротів за схемою установки, розробленою фахівцем.

Важливо! Роботи з електромонтажу повинен проводити електрик з досвідом та допуском. Майстер визначає навантаження на мережу, вибирає кабелі необхідного перерізу, кількість та тип дротів.

Автоматичні вимикачі, ПЗВ

Послуга установки ПЗВ потрібна для попередження пожежі у разі витоку електричного струму. Перед ПЗВ необхідно поставити силовий автомат – прилади працюють синхронно. При перевантаженні мережі спрацьовує автоматичний вимикач. Він розмикає ланцюг і подача електроживлення припиняється.

Автомати бувають модульні, повітряні, у литому корпусі. Вибір моделі для електромонтажних робіт залежить від місця встановлення, робочого навантаження мережі та інтенсивності спрацьовувань. За кількістю полюсів ланцюга силові вимикачі класифікують на одно-, дво-, три- та чотириполюсні. Електромонтаж автоматів відбувається в електрощиток, ДИН-рейку або планку. Роботу потрібно виконати у відповідність до вимог. Тому професійний електрик виконує електромонтажні роботи поетапно:

 • знеструмлює електричну мережу;
 • з'єднує фазу, нуль, заземлення за схемою;
 • фіксує пристрій обраним способом;
 • підключає до ланцюга інші автомати;
 • подає струм і перевіряє систему при максимальному навантаженні.

Для виконання електророботи потрібен вимірювальний та монтажний інструмент, знання схеми ланцюга, розташування на ньому обладнання. Щоб автомат спрацьовував правильно, варто запросити досвідченого майстра.

ПЗВ – це захисні пристрої, що класифікуються на 5 класів. Вони попереджають витік струму, захищають мережу від імпульсів, запобігають ураженню струмом. Для квартири достатньо встановити один пристрій відразу за вхідним автоматом. У разі витоку електричного струму ПЗВ гарантовано відключає всю електрику.

Увага! Захисні пристрої встановлюють у електрощиті. Вони захищають людину від ураження струмом у разі дотику до проводів або енергозалежного обладнання під високою напругою. Правила техніки безпеки забороняють непрофесіоналам працювати з розподільчою шафою.

Установка електрощитів

Електрика в квартирі - це розведені кімнатами кабелі, розпредкоробки, розетки. Кожна електроточка входить у систему, головним компонентом якої є електрощит. Під час заміни старої проводки на нову мережу виконується встановлення розподільного щита (шафи). Електромонтажні роботи включають:

 • встановлення електричного щита;
 • підключення силових автоматів;
 • підключення реле напруги та ПЗВ;
 • підключення лічильника та дифавтомата;
 • установка автоматів замість пробок.

Щит електроживить об'єкт від центральної енергосистеми, потрібен для розведення кабельних жил, підключення коробок, монтажу автоматичного та електротехнічного обладнання.

Установка люстр

Щоб організувати внутрішнє освітлення, потрібно підключити прилади до електроживлення та вимикача. Для встановлення люстри слід оцінити потужність, перевірити кріплення, правильно з'єднати провідники, контролюючи ізоляцію, встановити світильник із дотриманням рекомендацій виробника.

Співробітники компанії підключать люстру до одноклавішного або двоклавішного вимикача, встановлять точкові світильники, бра, прилади на пульті дистанційного керування. При необхідності організуємо зовнішнє освітлення у приватному будинку.

Установка електроустаткування

Після заміни старої проводки, електрощита, автоматів, розеток, розпаювальної коробки з роз'єднанням потрібно підключити до живлення побутову техніку. За високої сумарної потужності потрібно провести додатковий кабель. Яке обладнання підключаємо:

 • електричні плити;
 • пральні машини;
 • системи «тепла підлога»;
 • кондиціонери, насоси;
 • водонагрівальні баки.

Будь-який енергозалежний пристрій потрібно правильно під'єднати до електроланцюга. Необхідно рівномірно розподілити точки живлення у кімнатах, встановити захисне обладнання, щоб уникнути перевантаження.

Важливо! Перед з'єднанням приладів з електромережею майстер перевіряє технічні характеристики та розраховує навантаження на систему у разі одночасного включення до мережі всієї техніки.

Питання та відповіді

 • Якого перерізу провід використовується для заміни електропроводки у квартирі?

  Для контуру освітлення використовують кабельну продукцію перетином 1,5 мм2. Для розеток потрібен трижильний матеріал перетином 2,5 мм2 з робочим фазним, нульовим робочим провідником та захисним нулем.

 • Чи обов'язково потрібно штробити стіни під проводку?

  Для прихованого монтажу електропроводки кабель укладають у горизонтальну або вертикальну штробу (жолоб) у стіні, а потім закладають штукатуркою. Без штроблення стінок кабельні розхідники можна прокласти тільки відкритим способом, тобто поверх стіни.

 • Навіщо встановлювати ПЗВ?

  Пристрої запобігають ймовірності пожежі через перевантаження, замикання, пошкодження проводки та захищають людину від ураження електричним струмом.

 • Навіщо потрібен розподільчий електрощит?

  Електрощит розподіляє електричну потужність та забезпечує безпечну та надійну експлуатацію електромережі. У щиті монтують ПЗВ, дифавтомати, реле напруги, контактори.

 • Чи потрібно міняти проводку для підключення обладнання великої потужності?

  Все залежить від початкового стану проведення. Якщо в приміщенні спочатку прокладено дроти великого перерізу, який відповідає потужності устаткування, що підключається, заміна не потрібна.

 • У яких містах ви виконуєте електромонтажні роботи?

  Ми виконуємо електромонтажні роботи у Києві, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Одесі, Запоріжжі.