Стяжка підлоги у Харкові

Вартість стяжки підлоги 250 грн/м2
  • Вирівнювання підлоги по маяках
  • Тонкошарова стяжка підлоги
  • Чорнова стяжка підлоги
  • Стяжка підлоги, що плаває
  • Стяжка підлоги по утеплювачу
  • Заливка теплої підлоги
  • Влаштування стяжки з армуванням

Заливка стяжки у квартирі

Якісний ремонт квартири у Харкові – це комплекс робіт, що складається з двох основних етапів – чорнове оздоблення та чистове оздоблення квартири. Одним із завдань чорнового оздоблення є підготовка підлоги до укладання чистових підлогових покриттів. Цю роботу прийнято називати стяжкою підлоги. Вона може включати не тільки вирівнювання площини і перепаду за рівнем під певний тип підлогового покриття, але і може нести додаткові функції. Стяжка підлоги може приховувати під собою шар звукоізолюючих матеріалів, гідроізоляції або теплоізолятора. Також у стяжці нерідко розташовуються різні комунікації – електрика, сантехніка, система водяної або електричної теплої підлоги.

Жоден фахівець з ремонту квартир, що поважає себе, не залишить поза увагою стан поверхні підлоги в квартирі. Насамперед перевіряється рівень перепаду, ухилу підлоги, знаходиться верхня точка і зіставляється з дверними порогами та отворами. Виходячи з результатів цих вимірів та прийняття рішення про метод укладання комунікацій, визначається товщина майбутньої стяжки. Її товщина має бути не менше 30 мм. Іноді виконати стяжку необхідної товщини неможливо, тоді застосовують технологію заливки підлоги самовирівнюючою сумішшю. В цьому випадку товщина стяжки може не перевищувати 5-10 мм.

Залежно від товщини стяжки та від закладених у неї функцій застосовуються різні технології стяжки підлоги. У різних випадках може бути необхідність армування стяжки підлоги, додавання спеціальних пластифікаторів і т.д. Тому, приступаючи до етапу підготовки статі до монтажу чистових підлогових покриттів, необхідно мати повне уявлення про технології цього виду чорнових оздоблювальних робіт. В іншому випадку краще довірити цю роботу фахівцям.