Площа квартири 40-100 м2
Термін виконання 2-4 місяці
Вартість робіт 4000-6000 грн/м2
Вартість загальнобудівельних матеріалів 1500-2500 грн/м2
Кількість виконавців 2-4 особи
Чому ремонт квартири – це Trofimov?

Експертність

Експертність

Час та сервіс

Час та сервіс

Штат професіоналів

Штат професіоналів

Технологічність

Технологічність

Якісні будматеріали

Якісні будматеріали

З чого розпочати ремонт у новобудовах?

Як і будь-який інший ремонт квартири, ремонт квартири в новобудові під ключ повинен починатися з дизайн-проекту.

Кожна неточність і невизначеність обов'язково призведе до затягування термінів ремонту та збільшення витрат. На першому етапі дуже важливо не поспішати, а детально продумати кожну дрібницю майбутнього ремонту, адже краще спочатку витратити трохи більше часу на обмірковування, ніж потім шкодувати про зроблений або забутий момент. У цьому вам завжди допоможе професійний дизайнер.

У ремонті квартири в новобудові в Харкові, як і в будь-якому іншому ремонті, дуже багато важливих нюансів, але є найголовніші. В основному вони пов'язані із зручністю подальшої експлуатації вашого житла. Комфорту можна досягти заздалегідь продумавши місця розміщення меблів, електричних точок та зон освітлення, сантехнічних відведень та блоків кондиціювання. Часто, квартири в новобудовах мають можливість проведення перепланування, завдяки якому можна отримати квартиру із унікальним дизайном. З легкістю можна виконати перепризначення кімнат та зміну їхнього розміру. У цій ситуації незмінним залишається лише місце розташування стояків водопроводу та каналізації. Про це варто замислитися заздалегідь.

заявка
заявка
дзвінок або заявка через сайт
замір
Замір
виїзд замірника на об'єкт
кошторис
Кошторис
підготовка та погодження кошторису
договір
Договір
підписання договору
ремонт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Ремонт квартир у новобудовах Харкова недорого

Мабуть, найвідповідальнішим етапом ремонту квартири в новобудові можна вважати підбір підрядника для виконання цього завдання. Вибравши компанію-виконавця з великим досвідом робіт, ви вирішуєте більшість питань ремонту квартири. Адже від професіоналізму її співробітників та комплексності їхнього підходу залежатимуть не лише терміни ремонтних робіт та ціна ремонту, але також комфорт та безтурботність експлуатації вашої нової квартири.

Вартість ремонту квартири в новобудовах Харкова

Вартість ремонту в новобудові під ключ залежить від стану квартири. Приміщення може бути здано в хорошому стані з виконаними оздоблювальними роботами і вимагає лише незначних косметичних робіт для оформлення житла на власний смак. Також квартира в новобудові може бути абсолютно неготовою до проживання, бути з голими бетонними стінами і вимагати суттєвих капіталовкладень для ремонту.

Компанія «Trofimov» виконає ремонт у новобудові недорого за найвигіднішими тарифами. Вартість послуги визначається за обсягом роботи, площею приміщення та строком здачі об'єкта. Орієнтовна сума витрат на один квадратний метр становить 4000-6000 грн. без урахування ціни матеріалів.

Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Особливості ремонту в новобудові

Ремонт квартир у новобудові під ключ включає великий спектр робіт. Його рекомендується починати після певного проміжку часу, коли будівля дасть усадку. Якщо підготувати приміщення до проживання потрібно терміново, то матеріали краще вибирати найвищої якості. Вони більш надійні і безболісно перенесуть процес усадки.

Новобудови не вимагають підготовчих робіт з винесення меблів, демонтажу застарілого сантехнічного обладнання та видалення зношених матеріалів. В основному ремонт полягає в обробці стін та стель, облаштуванні підлоги, установці сантехніки. Ремонт у новобудовах Харкова краще довірити досвідченим фахівцям компанії «Trofimov», які виконають усі завдання швидко та якісно.

Питання та відповіді
 • Скільки коштує ремонт квартири у новобудові?

  Ремонт квартири в новобудові можна оцінити лише за допомогою дизайн-проекту. У середньому вартість роботи починається від 4000 грн/м 2 .

 • З чого розпочати ремонт квартири у новобудові?

  Ремонт квартири в новобудові зазвичай починають із перепланування. Після цього виконується розведення комунікацій, штукатурні роботи та стяжка. Закінчується ремонт монтажними та декоративними оздоблювальними роботами.

 • Які можуть бути труднощі ремонту квартири в новобудові?

  Найчастіше складності бувають у безперебійності та своєчасності роботи електрики, водопостачання та опалення, а також у роботі ліфта. Усе це призводить до збільшення термінів робіт, особливо у початковому етапі ремонту.

 • Коли міняти вхідні двері та вікна в новобудові?

  Починаючи ремонт квартири в новобудові, насамперед проводиться заміна вікон. Вхідні двері можна поміняти на цьому ж етапі, але якщо є можливість, то встановити її краще після закінчення всієї чорнової обробки квартири.

 • Чи варто робити ремонт у новобудові?

  Квартира в новобудові здається забудовником без ремонту, а отже не придатна для заселення. Щоб мати можливість комфортного проживання в квартирі в новобудові, без ремонту не обійтися.