Монтаж пластику у Харкові

Вартість монтажу пластику від 180 грн/м2
  • Монтаж пластику на стіни
  • Монтаж пластику на стелю
  • Монтаж пластику на укоси
  • Монтаж пластику у квартирі
  • Монтаж пластику в будинку
  • Монтаж пластику у ванній
  • Монтаж пластику на балконі

Монтаж панелей із пластику в квартирі

Якщо при виборі оздоблювального матеріалу під час ремонту квартири на перше місце ставити практичність, то практичніше за пластикову вагонку не знайти. Пластикові рейкові панелі застосовуються для оздоблення стін, віконних укосів і найчастіше для оздоблення стелі. Цей матеріал має безліч колірних рішень і може імітувати дерев'яний масив та будь-які інші декоративні покриття. Властивості пластикової вагонки дозволяють використовувати цей оздоблювальний матеріал у приміщеннях будь-якого типу. У зв'язку з цим пластик широко використовується для монтажу стелі у ремонт ванної кімнати та балкона.

Принцип монтажу стін та стель із пластику дуже схожий на принцип монтажу гіпсокартону. Пластикові панелі монтуються на попередньо зібраний каркас із профілю за допомогою саморізів. Зазвичай для цього використовуються профілі для гіпсокартону. Однією з явних переваг пластикової вагонки є швидкість її монтажу та відсутність необхідності подальшого декоративного оздоблення. За пластиковою вагонкою не рідко приховують електропроводку або труби водопроводу та каналізації.

Протягом останніх років на ринку оздоблювальних матеріалів з'явилося багато пластикової вагонки високої якості, що має досить високу вартість. Не маючи навичок виконання робіт з монтажу пластику на стіни, стелю або укоси можна зіпсувати недешевий матеріал, тому установку пластикової вагонки в квартирі бажано довірити майстрам, які розуміються на виконанні цього виду робіт. Тоді ваші стіни та стеля із пластику буде служити вам довгий час.