Оздоблювальні роботи у Харкові

Оздоблювальні роботи, що виконуються під час ремонту квартири, можна розділити на два основні етапи – чорнові оздоблювальні роботи та чистове оздоблення квартири. Чорнова обробка включає весь спектр підготовчих робіт перед початком декоративної обробки квартири. Основними з них є: штукатурні роботи, стяжка підлоги, монтаж підвісних стель, розведення чорновий електрики та сантехніки та ін. До чистової обробки квартири можна віднести практично всі наступні етапи – шпаклівка та фарбування стін та стель, обклеювання шпалерами, укладання підлогових покриттів та ін. Якщо виключити з цього списку укладання підлогових покриттів, то решта робіт багато об'єднує назвою малярних робіт. Хоча це не зовсім правильно, адже маляр – це професія, пов'язана виключно з фарбувальними роботами, і не тільки при ремонті квартири.

Розглядаючи фотографії виконаних робіт або завершених ремонтів, ми звертаємо увагу не на стяжку підлоги, не на те, як оштукатурені стіни або укладена електропроводка. Ми не помічаємо всіх цих робіт через те, що вони приховані під декоративним оздобленням. Так як декоративне оздоблення - це перше, на що ми звертаємо свою увагу в готовому ремонті квартири, важливо розуміти значення якості виконуваних оздоблювальних робіт. А з огляду на досить дорогу вартість декоративних покриттів слід приділити для цього заходу достатньо уваги. Буде розумним залучити до виконання цих оздоблювальних робіт виключно професіоналів своєї справи, не з чуток знайомих із технологіями виконання оздоблювальних робіт. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки зіпсувати дорогі матеріали, але й значно відсунути термін закінчення ремонту квартири через час, який необхідно витратити на переробку.

Кожен із видів чистових оздоблювальних робіт вартий окремої уваги, а якість їх виконання безпосередньо залежить від якості підготовчих робіт, які виконуються під час чорнового ремонту квартири. Кожен вид чистового оздоблення має одну або кілька технологій її виконання. Тому дуже важливо досконально розбиратися в технологіях виконання оздоблювальних робіт і застосовувати, що найбільш підходить до тих чи інших умов. Крім володіння технологіями оздоблювальних робіт, так само глибоко необхідно розумітися на необхідних оздоблювальних матеріалах. Тільки сукупність якісної підготовки, правильного підбору будматеріалу, майстерності спеціаліста та дотримання технології дадуть по-справжньому якісний результат.