Укладання мозаїки у Харкові

Вартість укладання мозаїки від 700 грн/м2
  • Укладання мозаїки на стіни
  • Укладання мозаїки на підлогу
  • Укладання мозаїки на стелю
  • Укладання фризу з мозаїки
  • Укладання мозаїки у ванній
  • Панно з мозаїки
  • Затирання мозаїки епоксидною затиркою

Укладання мозаїки у ванній кімнаті

Задумавши зробити ремонт ванної кімнати, ми стикаємося з підбором матеріалу для облицювання стін та підлоги. Найчастіше ми зупиняємо свій вибір на керамічній плитці. Але це не єдиний варіант. Для обробки стін у ванній кімнаті також застосовують мозаїку. Вона є різновидом облицювального матеріалу, що має невеликий формат 1-3 см2. Її використовують як для облицювання стін повністю, так і для створення декоративних панно або вставок. Не рідко, мозаїку застосовують як фриз або для облицювання різних декоративних елементів у ванній кімнаті.

Технологія укладання мозаїки суттєво відрізняється від технології укладання плитки. Тому професійний плиточник не завжди зможе впоратися з такою роботою, не маючи певних навичок і досвіду укладання мозаїки. На відміну від плитки, для укладання мозаїки використовується як стандартний сірий клей для плитки, а й клейова суміш на основі білого цементу, тобто. має білий колір. Дуже важливо вибрати правильний клей для укладання мозаїки. Вибір клею для мозаїки залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена.

Укладання мозаїки в Харкові є одним із найскладніших видів плиткових робіт. Складність полягає в тому, що через свій формат мозаїка надходить до рук майстра у вигляді сітки або паперового листа, на який наклеєні маленькі елементи, звані тесерами. З одного боку тесери не потрібно укладати поштучно, але гнучкість листів із тесерами значно ускладнює процес укладання. Хоча в цьому є і позитивний момент – такою мозаїкою можна облицьовувати криволінійні поверхні і легко обрізати листи до необхідного формату.

Мозаїка - оригінальний оздоблювальний матеріал, який привнесе особливість в інтер'єр вашої ванної кімнати, але для того, щоб ця особливість радувала ваше око довгий час, цю роботу слід довірити виключно фахівцю з укладання мозаїки.