Встановлення міжкімнатних дверей у Харкові

Вартість встановлення дверей від 1000 грн/шт
  • Встановлення дерев'яних дверей
  • Встановлення дверей МДФ
  • Встановлення дверей прихованого монтажу
  • Монтаж наличників
  • Монтаж пластикових дверей
  • Встановлення розсувних дверей
  • Встановлення дверей купе

Монтаж міжкімнатних дверей у квартирі

Рідко можна побачити квартиру, де відсутні міжкімнатні двері. Як мінімум ванна кімната та туалет відокремлені від решти приміщень міжкімнатними дверима. Але найчастіше міжкімнатні двері встановлені на вході до кожної кімнати. Тому встановлення міжкімнатних дверей є невід'ємною частиною комплексного ремонту квартири.

Міжкімнатні двері бувають декількох типів – дерев'яні, двері із МДФ та двері із ДВП. Незалежно від типу дверей, монтаж проводиться за одним і тим же принципом. Установка міжкімнатних дверей проводиться на етапі, за укладанням підлогових покриттів, але перед встановленням плінтуса. Процес встановлення дверей у квартирі складається з кількох етапів. Насамперед встановлюється дверна коробка. Поки застигає монтажна піна, за допомогою якої робився монтаж коробки, в дверне полотно врізаються замки і петлі. Зібрані двері навішують у дверну коробку, а після її регулювання монтується лиштва та добори. Деякі типи дверей після встановлення розкривають лаком або фарбують. Це може стосуватися дверей з дерева або ДВП. Існує навіть таке поняття як «двері під фарбування».

Монтаж міжкімнатних дверей досить складний і відповідальний процес, довіривши який майстру без певних навичок і досвіду монтажних робіт, можна не тільки не отримати бажаний результат, але і зіпсувати дверне полотно. Тому монтаж дверей повинні здійснювати виключно професіонали, що мають спеціальне обладнання та мають великий досвід цього виду робіт.