Обклеювання скла бронеплівкою
Захисна плівка з поклейкою: від 600 грн/м2
 • Широкий асортимент броньованих плівок
 • Захищає від розповсюдження уламків скла всередині приміщення
 • Покращує теплоізоляційні властивості скла
 • Роботи з поклейки бронеплівки
 • Продаж плівки для самостіного монтажу
 • Захист скла будинку, квартири, офісу

Обклеювання вікон бронюючою плівкою - хороша альтернатива покупці склопакетів з ударостійким склом. Вона призначена для захисту від бічного удару та розльоту уламків. Якщо вам потрібна бронеплівка на вікна в Харкові, зверніться до компанії Trofimov: наші фахівці проведуть виміри, доставлять за вказаною вами адресу бронеплівку і при необхідності наклеять її.

Особливості бронюючих плівок

Бронеплівка на скло не забезпечує повний захист від розбивання вікон будинку при випадковому або навмисному ударі, але здатна суттєво підвищити міцність скла та скоротити збиток у тому випадку, якщо на нього обрушиться дуже сильний удар. Наявність такого покриття на склі, на відміну від віконних решіток, ніяк не вплине на зовнішній вигляд вікна і всього фасаду будівлі, але при цьому забезпечить захист від злодіїв і вандалів, який можна порівняти з їх наявністю.

Найкраще наклеювати бронеплівку на склопакет ще під час його виготовлення. Однак, якщо пластикове вікно вже встановлено, її просто наклеюють на скло з внутрішньої сторони, що стає гарним захистом від попадання уламків скла всередину приміщення.

Асортимент плівок, що бронюють

Найчастіше бронювання скла проводиться прозорими плівками. Однак у продажу можна знайти дзеркальні, білі матові та тоновані протиударні полімерні покриття для вікон, які не тільки забезпечать безпеку від розльоту уламків, але й дозволять заощадити на покупці та встановленні на вікна жалюзі.

Совет: Якщо ви не знаєте, яку плівку вибрати - прозору або якусь іншу, врахуйте, що всі бронеплівки можна зверху обклеїти будь-якою декоративною плівкою. Тобто спочатку можна купити броньоване прозоре покриття, а потім, якщо виникне таке бажання, додатково придбати декоративне полімерне покриття.

Чому варто встановити броньовану плівку?

Бронеплівка складається з декількох шарів полімерів, які з'єднані між собою спеціальним клейовим складом. Бронювання скла за допомогою прозорого міцного покриття було винайдено для цілей бойової авіації - адже при розбиванні скла кабіни або покриття його густою мережею тріщин під час бою військовий літак втрачає боєздатність. Наявність такого покриття на склі кабіни військового літака сприяє тому, що воно руйнується тільки в місці удару, але при цьому залишається на місці, а мережа тріщин не настільки велика, щоб заблокувати льотчику весь огляд.

У побуті бронеплівка забезпечує захист від випадкових ударів, дій вандалів та квартирних злодіїв. Крім цього бронеплівка дуже ефективна для зниження наслідків вибухової хвилі і осколків, що розлітаються на всі боки.

Бронювання скла будівлі за допомогою полімерного покриття забезпечує надійний захист від наслідків ударів різної сили. Якщо на обклеєне протиударною плівкою вікно доводиться не надто сильний удар, то скло в ньому залишається цілим, тоді як на незахищеному склі можуть з'явитися тріщини. У разі сильного удару кинутим у вікно каменем або пляшкою скло тріскається, проте його уламки хоча б не розлітаються в різні боки, не засмічують приміщення і не травмують людей, що знаходяться в ньому.

Важно: Протиударна бронеплівка здатна створити надійний захист від травмування людей уламками, що розлітаються, як у разі випадкового удару або прильоту у вікно каменю, так і під час урагану, землетрусу, вибуху або терористичного акту.

Наявність бронеплівки на вікнах забезпечує надійний захист майна, що знаходиться в квартирі або офісі, від зловмисників. Адже квартирні злодії вибивають у вікнах шибки, щоб швидко проникнути у приміщення крізь віконний отвір, зібрати цінні речі та втекти. У разі захисту скла ударостійким покриттям воно не розлетиться від удару в різні боки, а залишиться висіти на віконній рамі, що значно ускладнить зловмиснику проникнення в приміщення і сповільнить його істотно. Найчастіше злодії кидають спроби поринути у приміщення, коли переконуються, що у вікні є бронююча плівка. Особливо добре проти квартирних злодіїв бронеплівки працюють разом із охоронними системами.

Умови бойових дій є достатньою підставою, щоб обклеїти всі вікна у квартирі, будинку, магазині чи офісі бронеплівками. Звичайно, вони не вбережуть шибки від розтріскування у разі впливу вибухової хвилі або попадання в них металевих уламків, але точно будуть набагато ефективнішими, ніж обклеювання шибок скотчем.

Як правильно підібрати товщину плівок, що бронюють?

Бронеплівка на вікна може мати таку товщину:

 • 115 мкм — така протиударна плівка більше підходить для захисту автомобілів від крадіжок із салону;
 • 226 мкм — така захисна плівка здатна забезпечити захист людей, що знаходяться всередині приміщення, від осколків, які розлітаються на всі боки у разі розбивання вікна;
 • 336 мкм — така плівка служить надійним захистом від попадання всередину приміщення будь-якого кинутого у вікно будинку важкого предмета.

Навіть у разі найтоншої плівки під дією сильного удару або вибухової хвилі скло хоч і розтріскається, але залишиться висіти в межах віконної рами. Це забезпечує захист від отримання серйозних каліцтв, які здатні нанести скляні уламки, та полегшує проведення прибирання у приміщенні від наслідків дії сили, яка зруйнувала скло. Однак якщо ви можете собі дозволити більш товсту плівку, вибирайте її.

Характеристики удароміцних плівок

Залежно від товщини, бронеплівка здатна витримувати навантаження 18-59 кг/см22. Крім того, обклеєне таким матеріалом скло здатне до 30 хвилин витримувати дію вогню, перешкоджаючи цим поширенню пожежі. Сама плівка під час нагрівання під дією відкритого полум'я не горить, а лише оплавляється, не виділяючи токсичних речовин.

Цікаво знати: Прозорі протиударні плівки пропускають до 90% світла, затримуючи при цьому 98% ультрафіолетових променів.

Переваги компанії «Трофімов»

Наклеїти плівку можна і самостійно, проте навряд чи це вийде з першого разу без бульбашок і нервування. Співробітники компанії «Трофімов», яка надає населенню послуги з ремонту, мають великий досвід у обклеюванні скла бронюючими плівками. При зверненні до наших послуг ви гарантовано отримаєте якісний результат.

Зверніть увагу: Мінімальне замовлення в нашій компанії складає 5 м2 плівки.

Наші фахівці застосовують під час бронювання вікон у приміщеннях та на балконах спеціальні інструменти. Тому результат завжди виходить ідеальним, а сам процес поклейки не вимагатиме багато часу.

У нашій компанії ви можете купити плівку, щоб наклеїти її самостійно або замовити послугу наклеювання бронюючої плівки нашими фахівцями. Для того щоб якнайшвидше оснастити свої вікна бронеплівкою слідуйте наведеній нижче інструкції.

 1. Залишіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам по одному з наведених на сайті телефонів, щоб викликати нашого замірника.
 2. Дочекайтеся нашого фахівця, покажіть йому, на які вікна вам потрібна бронеплівка, і виберіть найкращий варіант із привезених ним зразків. Домовитеся про зручний для вас час приїзду фахівців з поклейки плівки.
 3. Дочекайтеся приїзду наших співробітників, які оперативно та професійно наклеять замовлену вами плівку, що бронює. Оцініть їхню роботу і забудьте про проблему розльоту гострих скляних уламків на всі боки у разі сильного впливу на шибку стороннього об'єкта або вибухової хвилі.

Вартість

Матеріал із поклейкою Вартість матеріалу + поклейка, грн/м2
Плівка 115 мкм 600
Плівка 226 мкм 710
Плівка 336 мкм 890
Питання та відповідь
 • Скільки коштує бронеплівка на вікна у Харкові?

  При замовленні бронеплівки в нашій компанії вона обійдеться вам за ціною від 690 грн. При цьому послуга виїзду нашого фахівця додому до клієнта для проведення виміру та демонстрації зразків надається безкоштовно.

 • Як клеїться бронеплівка на вікна?

  Для того, щоб наклеїти на скло бронеплівку, не потрібно використовувати клей, оскільки на ній вже є клейкий шар, укритий елайнером (спеціальною тонкою плівкою). Щоб вона не прилипла до скла миттєво в неправильному положенні, скло покривається спеціальним рідким складом, який тимчасово нейтралізує клей. Потім на склі розміщують плівку, що бронює, з якої поступово видаляється елайнер. Після цього, за допомогою спеціальних скребків, рідкий склад акуратно видавлюється з-під плівки, завдяки чому вона дуже надійно приклеюється до скла. Перед поклейкою плівки проводиться її розкрій, а також чищення шибки від забруднень.

 • Чи захищає бронеплівка від вибухів?

  Бронеплівка істотно підвищує міцність скла, але забезпечити повний захист від вибуху вона не здатна. Натомість вона надійно захищає від розльоту скляних уламків під час вибуху.

 • Чи захищає бронеплівка від уламків?

  У разі попадання в обклеєне протиударною плівкою віконне скло металевого уламка його швидкість сповільнюється, а уламки розбитого скла не розлітаються на всі боки з такою силою, як це відбувається у разі попадання металевого уламка у вікно без такої плівки.