Технічний проект ремонту квартири чи будинку

Вартість технічного проекту від 410 грн/м2
  • Результат вже за 10-14 днів
  • Простота реалізації проекту
  • Розгортка стін та стель
  • План інженерних комунікацій з прив'язками
  • Креслення та специфікації
  • Суворе дотримання бюджету та термінів
  • Підбір та розрахунок кількості будматеріалів

Важливість технічного проекту ремонту квартири чи будинку у Харкові.

Якісний ремонт квартири або вдома у Харкові досить складно виконати, досконально не продумавши всі дрібниці та тонкощі готового продукту. Можна добре розумітися на специфіці оздоблювальних робіт, мати широке уявлення про багато видів будматеріалів, але виконавши ремонт квартири без чітко складеного плану послідовності дій, можна зіткнутися з певними незручностями під час експлуатації вашого відремонтованого житла. Уникнути багатьох неприємностей вам допоможе ухвалення рішення скласти технічний проект ремонту квартири у Харкові. Поєднання технічного та дизайн проекту – це рішення мудрої та відповідальної людини, не готової витрачати свій час та фінанси на переробку або усунення будь-яких непродуманих та неузгоджених дій.

Технічний проект квартири – це перелік інженерних рішень, що стосуються кожного куточка вашої квартири. До його складу повинен входити замірювальне креслення, що включає габарити всіх приміщень, розміри дверних і віконних отворів, перепади за рівнем підлоги і матеріали, з яких виготовлені стіни і перегородки.

Якщо у майбутньому ремонті квартири передбачається перепланування приміщень, то в технічному проекті ремонту квартири повинні бути позначення всіх стін, перегородок та отворів, які необхідно демонтувати чи сформувати.
Технічний проект ремонту квартири повинен містити специфіку робіт з чорнової обробки підлоги та стін, що включає в себе штукатурні роботи та роботи з влаштування чорнової підлоги з урахуванням товщини майбутніх підлогових покриттів. Вказується схема монтажу підвісних стель та фальш-стін.

Чи не один технічний проект квартири в Харкові не обходиться без складання схеми монтажу інженерних комунікацій. У технічному проекті ремонту квартири повинні бути не тільки чітко вказані місця розміщення сантехнічних та електроприладів, кондиціонерів, розеток, вимикачів та елементів освітлення, але й чітко вказані місця та способи монтажу сантехнічних, електричних та слаботочних магістралей з точною прив'язкою до чистових рівнів підлоги та стін.

До кожної схеми технічного проекту ремонту квартири обов'язково додається специфікація матеріалів, які будуть використані для виконання робіт за даним проектом.

Грамотно складений технічний проект дозволяє вам не тільки чітко визначити обсяги всіх робіт, що виконуються, і правильно розрахувати кількість необхідного будматеріалу, але й максимально точно обчислити час та бюджет на ремонт вашої квартири.