Площа квартири 30-∞ м2
Термін виконання 2-5 тижнів
Вартість проекту ремонту 25 $/м2
Вартість технічного проекту 15 $/м2
Кількість виконавців 1 людина

Дизайн інтер'єру – комплекс рішень, розробкою яких займаються дизайнери, архітектори, декоратори та інші спеціалісти для створення комфортного середовища у приміщенні. Дизайн-проект - наочне відображення рішень та естетичної складової інтер'єру. Наша команда створює органічні дизайн-проекти у місті Харкові та Харківській області, щоб у будинку, квартирі, офісі, людина відчувала себе в гармонії з навколишнім простором.

Виміри об'єкта

Вимірювання приміщень квартири, будинку, студії або офісу потрібні, щоб створити детальний дизайн проект. Дизайнер виїжджає на об'єкт для документального замальовування плану кожної кімнати, розмірів приміщень, площі стін, підлоги, стель, схем інженерних комунікацій у просторі.

Ця послуга потрібна, щоб оформити попереднє технічне завдання та розпочати роботу над дизайн проектуванням квартири. Точність та деталізація прокладання інженерних мереж особливо важливі при переплануванні приміщення з перенесенням стін, зміні призначення кімнат квартири. При вимірах до або після виїзду дизайнера на об'єкт обговорюють деталі дизайну інтер'єру з клієнтом.

Планування дизайну інтер'єру

Над розробкою дизайну квартири працюємо разом із клієнтом. Потрібно визначити стиль, який подобається замовнику, побажання щодо ремонту, кольору, іншу інформацію, яка буде використана на етапі планування простору та візуалізації проекту квартири.

Готовий план - не просто картинки, що візуалізують гарний інтер'єр. Це комплекс складних технічних розрахунків, плани перепланувань та комунікацій, які неможливо зробити непрофесіоналові.

Співробітники компанії пов'язують побажання з технічними рішеннями, враховують ергономіку, гармонійно поєднують деталі стилю в інтер'єрі. Підсумок спільної роботи – ескізи із планом розміщення меблів, 3D візуалізація об'єкта в кольорі.

На етапі планування дизайну інтер'єру враховують:

 • висота стель;
 • ширину дверей;
 • параметри вікон, балконів, лоджій;
 • електропровід;
 • сантехнічні особливості та ін.

Наші співробітники розробляють кілька ескізів інтер'єру з планувальними рішеннями квартири, визначенням стилю, меблюванням, які лягають в основу 3D-візуалізації проекту. Перед фінішною візуалізацією після розмови з клієнтом у дизайн інтер'єру квартири вносять виправлення. Ми дамо всі необхідні консультації щодо дизайну інтер'єру.

3D-візуалізація – віртуальний тур у простір квартири, що розробляється. Кольорові зображення простору показують, якою буде квартира, будинок, офіс після ремонтних робіт. Вже зараз дизайнер інтер'єру представляє клієнту реалістичні авторські фото кухні, вітальні, спальні, робочого кабінету, інших інтер'єрів та стилів у них. Для наочності пропонуємо познайомитись з роботами нашої команди в портфоліо на сайті.

Наші послуги

Студія дизайну «Trofimov» пропонує виконати на замовлення дизайн квартири, котеджу, офісу. Повний документальний супровід, авторський нагляд до фінальної здачі об'єкту у місті Харків та області.

Що входить до переліку наших послуг?

 1. Заміри квартири, обговорення в офісі, тісне співробітництво на об'єкті до чіткого затвердження плану робіт.
 2. Подання 3 і більше ескізів інтер'єру, виконаних на їх основі візуальних проектів.
 3. Ретельно опрацьований дизайн простору квартири, стиль окремого приміщення чи об'єкта.
 4. Повний пакет технічної документації як посібник для початку ремонту.
 5. Фінішне оздоблення - ремонт під ключ.

Замовляючи послуги дизайнера клієнт отримує прораховані рішення щодо планування приміщення, перепланування, ремонту, стилю оформлення. Над кожним новим проектом у нашій компанії працює команда: архітектори, дизайнери, декоратори, менеджери. Проробляємо деталі, стиль інтер'єру з технічного, естетичного боку, враховуючи правила ергономіки простору.

Замовляючи дизайн квартир у нас, Ви отримуєте:

 • Ескіз інтер'єру

  Ескіз

  перший варіант інтер'єру буде готовий через 3-4 дні

 • Продумане планування

  Планування

  грамотне, продумане планування та розстановка меблів

 • Оформлення інтер'єру

  Оформлення

  безліч варіантів стильового оформлення та палітри

 • 3D візуалізація інтер'єру

  Візуалізація

  повний пакет технічних рішень та 3D візуалізація

 • Дотримання термінів

  Терміни

  дотримання строків, встановлених у договорі

 • Контроль якості

  Контроль

  авторський нагляд під час здійснення проекту

Класика, неокласика, лофт, сучасний стиль – відрізняються кольорами, формами, деталями. Наші профі задають їм індивідуальні риси, вибирають найкращі поєднання матеріалів, аксесуарів та декору в інтер'єрі.

Затверджений дизайн-проект дає можливість швидко розрахувати вартість ремонтних робіт, оскільки містить кошторис оздоблювальних матеріалів. Це знадобиться при плануванні фінансових видатків, складанні бюджету на ремонт.

Пропонуємо замовити бюджетні чи преміальні послуги дизайну інтер'єру квартир, будинків, комерційних площ зі стандартними чи додатковими опціями. У нас великий запас знань, досвіду, позитивних відгуків клієнтів, штат креативних співробітників та величезне бажання робити свою роботу якісно!

Вартість робіт

Конкретна ціна дизайну інтер'єру розраховується під час обговорення замовлення та підписання документів про співпрацю. Орієнтовну вартість робіт за квадратний метр простору в Харкові можна дізнатися, відкривши прайс-лист на нашому сайті.

Вартість послуг формують:

 • площа приміщення або об'єкта;
 • термін розробки дизайн-проекту;
 • пакет послуг;
 • рівень складності об'єкта, стиль оформлення.

Як не парадоксально, але замовляючи проект інтер'єру у профі ви заощаджуєте бюджет, час, нерви, сили, оберігаєте себе від серйозних помилок та прорахунків. Авторський проект із реалістичними фотографіями, оформленням у єдиному стилі, технічними інструкціями – довгострокове вкладення грошей. Доповнювати інтер'єр, переробляти, докуповувати і розраховувати витрати матеріалів, приховувати недоліки, пересувати меблі в просторі не доведеться!

Переглянути приклад проекту в PDF

Процес розробки дизайну інтер'єру житлових та нежитлових приміщень у квартирі розбитий на етапи:

 • складання технічного завдання. Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю;
 • складання планувального рішення, плану зонування;
 • створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах;
 • розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення);
 • авторський нагляд.

Кожен етап складається з кількох пунктів, дотримання яких дозволяє комплексно вирішити завдання, здати проект учасно. На першому етапі відбувається збір інформації про об'єкт, фотофіксація проблемних ділянок, вивчення інженерних систем, проводиться анкетування, бесіди з клієнтами за відданими стилям і рішенням.

Рекомендуємо перед зустріччю з дизайнером конкретно визначити побажання щодо облаштування простору, стилі, кольори, оздоблювальні матеріали, що віддають перевагу, щоб донести повну інформацію до фахівця і досягти взаєморозуміння.

На другому етапі після аналізу зібраної інформації, дизайнер розробляє концепцію зонування інтер'єру, стилі. Тут немає другорядних питань, кожна деталь, сантиметр площі важливі. До роботи включаються архітектори, спеціалісти з водопостачання, електрики, вентиляції. На фініші промальовують варіанти чорно-білого ескізу приміщення, найкращі з яких стають основою роботи майстра з 3D-візуалізації.

Ескіз інтер'єру містить план розміщення меблів, стиль оформлення стін, підлоги, стелі в квартирі або будинку, промальовується геометрія простору. Далі на етапі візуалізації вибираються кольори та фактури.

Розробка технічної документації – довгий та трудомісткий етап. До нього приступають після затвердження ескізного плану замовником. Містить схеми, креслення для виконання будівельних та ремонтних робіт.

Додаткова послуга при замовленні дизайну інтер'єру та ремонту під ключ – авторський нагляд. Автор підбирає будівельну бригаду, меблі, матеріали, виконує роботи з декору в єдиному стилі, контролює виконання всіх завдань на об'єкті. Результат роботи – здавання готового об'єкта в експлуатацію в обумовлений термін.

Технічна документація

Технічний аспект робіт із планування дизайну інтер'єрів – це папка з документацією, що відображає всі виконані етапи. Вона складається із переліку документів:

 • обмірювальний план;
 • плани монтажу, демонтажу міжкімнатних перегородок;
 • план зонування простору після перепланування;
 • план розміщення меблів;
 • плани стель у розрізі;
 • плани підлоги з прописуванням площі, варіанти покриття для підлоги;
 • схема розташування світильників, інших приладів із прив'язкою до вимикачів;
 • план розміщення електропроводки;
 • сантехнічний план;
 • розгортка стін, із зазначенням розмірів декоративних елементів, площі плитки;
 • план комунікацій для теплої підлоги;
 • спеціфікація дверей з планом їх відчинення;
 • специфікація будівельних матеріалів;
 • відомість креслень.

Додатково до переліку технічної документації можуть входити креслення виробів, що замовляються та виготовляються за індивідуальними проектами для цього об'єкта. Маючи на руках детальну технічну документацію можна розпочинати закупівлю будівельних, оздоблювальних матеріалів, навіть не маючи досвіду облаштування та ремонту. Кожен елемент обробки підписано, вказано його обсяг, кількість, площу.

Клієнт нашої компанії може замовити розробку лише кількох планів та специфікацій, якщо обмежений у бюджеті або сам добре розуміється на будівництві, ремонті.

Не виходимо за межі кошторису
Не виходимо за межі кошторису
Гарантія на всі види робіт
Гарантія на всі види робіт
Поетапна оплата робіт
Поетапна оплата робіт
Зрозумілі та прозорі кошториси
Зрозумілі та прозорі кошториси
Офіційний договір
Офіційний договір
Понад 7 років досвіду
Понад 7 років досвіду
Допуск СРО
Допуск СРО
Додаткові знижки
Додаткові знижки

Переваги роботи з нами

Наша команда – класні спеціалісти, креативні профі з досвідом роботи на об'єктах різної складності. Ми знаємо свою роботу, шукаємо нові ідеї, співпрацюємо з вузькими фахівцями, перевіреними підрядниками. Якщо ви замовляєте створення дизайну інтер'єру квартири, окремих приміщень, кабінетів у нас у Харкові, то будете впевнені у:

 • якісне виконання поставлених завдань;
 • дотримання термінів;
 • Детальна розробка документації;
 • чіткі ціни без доплат.

Підтримуємо тісний зворотний зв'язок, консультуємо телефоном або на об'єкті, індивідуально підходимо до деталей. Наші проекти design interiera – це відображення бажань, гармонізоване зі стилем та технічними можливостями. Створюємо, впроваджуємо найкраще для комфортного, красивого життя в новому інтер'єрі!

Дизайн інтер'єру від нашої студії – це професійне опрацювання простору квартири з урахуванням принципів ергономіки, зонування, правильного використання площі, моди. У наших інтер'єрах немає повторень – вони ексклюзивні.

Питання та відповіді
 • Як замовити дизайн квартири?

  Щоб замовити дизайн квартири в Харкові чи області, телефонуйте за нашою студією +380679890404, +380991716464 або пишіть на пошту trofimov.in.ua@gmail.com. З вами зв'яжуться наші менеджери, обговорять час, місце зустрічі, дадуть відповіді на питання, що цікавлять.

 • Чи займаєтеся переплануванням вторинки?

  Так, ми робимо проекти із планами перепланування. Наші співробітники знають усі правила, норми процесу перепланування, які не порушують житлове законодавство. Підготуємо плани, креслення для держслужб.

 • Чи потрібна передплата послуг?

  Так. На момент підписання договору вноситься аванс у розмірі 30%. Оформленню договору передує низка консультацій, виїзди на об'єкт, виміри, бесіди. Клієнт оплачує решту суми за конкретний результат – ескіз, план, візуалізацію після їх подання, кінцевого оформлення.

 • Чи можна замовити частковий дизайн проект будинку?

  Ми можемо займатися будь-яким етапом проектних робіт від плану перепланування до детального опрацювання технічної документації. Можемо зробити візуалізацію чи інтер'єрний ескіз, розрахувати матеріали для ремонту.

 • Скільки часу готують дизайн-проект?

  Дизайни та вимоги різні. Після вимірів об'єкта, площі стін, підлоги, стелі та спілкування із замовником дизайнер через 3-4 дні представляє ескізи інтер'єрів. Після обговорення ескізів, внесення поправок, доповнень робота продовжується. Скільки часу пройде до завершення проекту, залежить від складності об'єкта, площі, списку технічної документації.