Монтаж вікон та дверей у квартирі

Не один комплексний ремонт квартири не обходиться без заміни вікон та дверей. Винятком може бути лише ремонт квартири в новобудові, коли забудовник здає замовнику квартиру з встановленими вікнами гідної якості.

Монтаж вікон та встановлення дверей проводяться на різних етапах ремонту квартири. Встановлення вікон та заміна вхідних дверей зазвичай відбувається на першому етапі у разі ремонту квартири в новобудові. Або відразу після закінчення демонтажних робіт при ремонті квартири у вторинному житлі. Установка міжкімнатних дверей проводиться майже наприкінці ремонтно-оздоблювальних робіт, відразу після укладання підлогових покриттів.

Існує кілька різновидів вікон для квартири чи приватного будинку. Найбільшу популярність набули вікна з металопластикового профілю, завдяки їх практичності та довговічності. Трохи менше від популярності, за рахунок досить високої вартості, отримали вікна з дерев'яного євробрусу. Як дерев'яні, так і металопластикові вікна оснащуються склопакетами, що мають різні властивості та характеристики. Вікна із алюмінієвого профілю рідко використовують для скління квартири. Як виняток їх зрідка встановлюють на балконах та лоджіях. Більше широке застосування вікна з алюмінієвого профілю знайшли у приміщеннях комерційного типу.

Як і вікна, міжкімнатні двері теж мають кілька типів. Найбільш бюджетним варіантом є двері з дерев'яного бруса, оббитого ламінованим ДВП. Двері з МДФ набули величезної популярності за рахунок великої різноманітності варіантів їх виконання і досить широкого діапазону цін. Їх асортимент дозволяє знайти своє застосування як у квартирі з бюджетним ремонтом, так і у дизайнерському інтер'єрі. Дерев'яні двері також покривають великий сегмент ринку і мають не менший діапазон цін. У цьому випадку вартість дверей залежить не тільки від її дизайну та конфігурації, але ще й від цінності деревини, з якої вони виконані.

Як монтаж вікон, так і встановлення міжкімнатних дверей – це досить складний та відповідальний вид робіт, від якості виконання якого залежить якість та комфорт експлуатації вашого житла. Тому вірним рішенням буде не експериментувати з самостійною установкою вікон та дверей, а одразу звернутися до професіоналів.