Монтаж вагонки у Харкові

Вартість установки вагонки від 250 грн/м2
  • Оздоблення вагонкою стін
  • Монтаж вагонки на стелю
  • Встановлення вагонки на укоси
  • Монтаж вагонки у квартирі
  • Оздоблення вагонкою в будинку
  • Встановлення вагонки на балконі
  • Монтаж вагонки у кімнаті

Монтаж дерев'яної вагонки у квартирі

Напевно, найбільш екологічно чистим оздоблювальним матеріалом є дерево. З дерева виробляють декоративні покриття для всіх поверхонь – для стелі, стін та підлоги. Одним з найбільш популярних матеріалів для оздоблення стін та стель є дерев'яна вагонка. Дерев'яна вагонка - це рейковий матеріал, виконаний з різних сортів деревини та має різноманітний рельєф.

Монтаж вагонки провадиться на попередньо зібрану каркасну основу з дерев'яного бруса або металевих профілів за допомогою гвоздиків, саморізів та спеціальних кріплень для вагонки. Технологія встановлення вагонки багато в чому схожа на монтаж гіпсокартону і має такі ж переваги. У просторі між вагонкою і стіною або стелею дуже зручно розмістити будь-які інженерні комунікації. Там же можна укласти тепло та звукоізолюючі матеріали.

Установку дерев'яної вагонки роблять у кілька етапів. Насамперед збирають каркас, формуючи рівну площину стіни або стелі. Потім на цей каркас монтують саму вагонку. Після монтажу вагонки її зачищають наждачним папером та покривають різними складами, вибір яких залежить від результату, який необхідно отримати. Основними функціями складів для обробки деревини є біозахист, надання певного кольору і тону, а також створення матової або глянсової поверхні.

Не маючи навичок монтажу дерев'яної вагонки, можна не тільки не отримати очікуваного результату, але зіпсувати відносно не дешевий матеріал. Та й без спеціального інструменту якісно встановить вагонку навряд чи вийде. Це означає, що монтаж дерев'яної вагонки повинні виконувати лише фахівці цього виду робіт.